Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

Ruku na srce , moje objektivno misljenje je da je Teo pun sebe i jako tera po svome i da je jako razmazen i kratkog fitilja.

 

Ne ide mu sut , par lopti je izgubio a ne mislim na 2 , nego na vise. Vise nije toliko siguran a trojke su mu jako slabe.

 

Ali svaka mu cast za asistencije , iako ima vise aduta.

 

Пун је себе итекако. Али верујем да ће му доћи из дупета у главу сада кад буде битно. И упозоравали су разни наши тренери пре почетка ЕП да он мора у глави да се смири, и нема зиме онда за нас.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teodosić me je oduvek nervirao svojim nerezonskim šutevima i šutiranju u prvim sekundama napada.

Nikada ga nisam voleo ni zbog nonšalantnog i nekako opuštenog pristupa igri itd.

Al' ne mogu da kažem da je loš igrač. Da nema pojma i da je loš, ne bi ovako daleko dogurao.

Nerezonski šutevi i izvođenje nekih kerefeka su inače velika mana, ali to kod njega nije slučaj.

Dečko konstanto pleše po tankom ledu, ali to mu je izgleda stil. Ide mu tako, to je njegov način i to je to. Treba ga pustiti.

Nemoj sad samo da ga pljujete, a za koju tekmu da svršavate ovde na njega.

Inače da igra odbranu kao Stefan Marković, bio bi klasa u NBA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hefest ubacuje trojke iz kreveta i to kad mu riba ne da da izadje iz istog.

 

:bigblue:

 

Iz lezeceg polozaja gadjam sam u jednu metu. Inace moja specijalnost su i trojke horogom. Uvek sam igrao basket protiv likova koji su za dve glave veci od mene pa sam morao da preduzmem drasticne mere i da vezbam horog do ludila kako pri ulazima tako i sa trojke i dvojke. Gadjam i levom i desnom rukom. Ne znam da skacem uopste, asistencije tanko i odbrana nista posebno. To su moji kvaliteti i mane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хефест се дружи са Седлачеком и тим стручним типовима.

Кокошков га детаљно скаутирао у деветој години. Пријава за драфт и даље стоји у фијоци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa losiji skor ne bih imao sigurno.

 

Protiv horoga niko nema odbranu pa ni ti reprezentativci. Samo da poradim na kondiciji i mogu da ga duvaju. Steta samo sto svi gledaju gde ko igra, koliko igra i da li pije, pusi i drogira se. Ja ne zadovaljavam te kriterijume uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno sta ce mi druga ruka? Horog se puca jednom rukom, a moze i lopta da se vodi. Sa dve ruke vec i to bilo da visokom nivou. Zvali su me ranije treneri da treniram videvsi kako u basketu razbijam njihove pulene, ali me u tom periodu zivota mrzelo a nisam video nikakvu perspektivu u tome jer niko iz beton lige kod nas nikada nigde nije dalje otisao iako je bilo igraca kakvih nije bilo u Zvezdi i partizanu. Ne volim da radim stvari gde bi nailazio na zid te vrste jer sam preke naravi i zavrsio bih u zatvoru na kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazno je jebati!!! :metalac:

 

Hefest je učio Divca kako da šutira horog.

 

I Sabonisa.

 

Inace basket sam ucio gledajuci Utah Jazz i gotivio sam Jeff Hornacek-a. Po horogu nikada nisam video sebi ravnog jer nisam nikada vidjao igrace koji sutiraju trojke horogom. Dzabar mi je najblizi po tome.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...