Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

Gruzija, Finska i Makedonija, ma daaaaaaj....

makedonija je najvece iznenadjenje, a crna gora najvece razocarenje ovog sampionata. s tim sto makedonci mozda i nisu neko posebno iznenadjenje kada imaju svemocnog mekaleba u svojim redovima... ipak retko koji igrac ima tako dobar ulaz kao on. elem, pera antic 34 skoka u poslednje 2 utakmice. :mhihi:

 

ako prekosutra pobedimo domacina, prvenstvo osvajamo 101%

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Kako ovaj trnavski sabanoti menja postove,ko Rogozub religijska uverenja i Trapara klipove na Redtube-u.

 

ko Dobrokes koshulje i krokodilske chizme..

 

a ti posto si bivsi metalac,izdajnik,mogao bi Lunar da ti preporuci neki dobar ambijental za uz jutarnju kafu,treger majicu i maljave grudi..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu oni nista jaci,ali smo se malo ubili sa skokovima u prvom poluvremenu...ustvari je najveca greska mnogo lopti koje smo izgubili...ne bih tea da kritikujem,al covek se zaletao i davao im lopte za kontre i lake koseva...camovi mrcine...da je milicic mentalno zdrav,jebali bi ih...daleko od toga da krle nije odradio super posao...kosta nas jebe...nemamo drugog jakog centra...ja sam siguran da idemo dalje,dobro je sada malo poraz i te fore...francuze cemo ubiti ako budemo igrali sa njima finale...savan k'o picka bacio poslednju loptu,al ne treba mu zameriti...trudi se covek k'o lud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo je rekao ivkovic da je ovo bila velika utakmica, ja bih cak rekao i odlucujuca. ovaj poraz moze da nas otrezni i natera da zbijemo redove, ili da nas mentalno sjebe i prerano eleminise iz borbe za titulu. ako posle ovoga uspemo da uradimo nesto (bar bronza) pokazacemo da smo zaista velik tim, i ja cu licno celoj ekipi da skinem kapu. samo, znajuci nas mentalitet, mislim da moze da bude svasta.

Edited by dAdAiSt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Главу горе, Саване. Велики је он играч, неће себи, а ни тиму, допустити да падне. Једино је што би нам та додатна два бода изузетно добро дошла у новој групи. Али добро, Шпанци вуку српски комплекс од прошле године, Турци нам много тога дугују, а са Литванцима увек буду добре утакмице које углавном ми добијамо.

 

Само храбро, до финала!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricamo o Evropskom prvenstvu, smirite se.

 

Po meni smo igrali sjajno , borbeno , hrabro , samo mi je zao tog Savanovicevog zicera ali jbg , sta je tu je. Ne treba grobariti lika koji je mnogo doprineo svim nasim dosadasnjim pobedama. Zamislite kako je coveku kome je bas bio rodjendan na taj dan. Dati mu podrsku , dici moral opet na normalu i idemo dalje.

 

Svaka cast Krsticu , Keselju , Savanovic je isto dobro igrao. Teodosic je bezveze izgubio par lopti , uradio nepotrebnu tehnicku itd ....sve u svemu , trudili smo se i mislim da su sudije cuvali Parkera veoma dobro. Boze moj , niko ne sme da pipne NBA zvezdu. Na svaki jebeni dodir smo dobijali faul sto je bilo po meni neverovatno.

 

Pred nama je jako teska grupa , napred orlovi

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Финци и Грузијци могу комотно да крену већ кући. Таман да смање трошкове боравка :haha:

 

Ко год да нам дође у четвртфиналу, не би требало да имамо проблема. Руси нису као што су били, а Кириленка није толико тешко зауставити. Чак ни Грци нису проблематични као раније.

 

Иначе, Теодосић је за сада први асистент на турниру. Само још кад би почео да погађа бар упола како додаје...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...