Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

Cenim da će biti sutra puno otvorenih šuteva, skupljaće na Krletu konstantno. Pogrešio sam u proceni za Marjanovića i Francuze, on verovatno neće videti ni sekund tekme do kraja prvenstva. Bekovi su im izneli sve ove utakmice, a cela ekipa je šutirala preko 50% za 3 poena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dva lika koji najvise podbacuju su Perovic koji je truba dragaceva i Teodosic koji jedva ubode par poena i koji ima neke asistencije koje skoro da anulira izgubljenim loptama. Skoro kao da i ne igra covek. Mislim da bi nam bilo bolje da ovu dvojicu Ivkovic uopste i ne ubacuje sem ako ne mora da odmori neke igrace malo. Teodosic je na nekoj gudri provereno. Onakvi sutevi se ne vidjaju ni kod dece do 4. osnovne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruku na srce , moje objektivno misljenje je da je Teo pun sebe i jako tera po svome i da je jako razmazen i kratkog fitilja.

 

Ne ide mu sut , par lopti je izgubio a ne mislim na 2 , nego na vise. Vise nije toliko siguran a trojke su mu jako slabe.

 

Ali svaka mu cast za asistencije , iako ima vise aduta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајде не кењај за Теодосића. Човек је најбољи асистент првенства. Крстић ни пола досадашњих поена не би убацио да му Тео не асистира.

 

Pa racunaj sam. 7-8 asistencija na zadnjoj tekmi, 4-5 izgubljenih lopti i neki promasaj. Rezultat nula. Markovic na kraju asistirao kao i Teodosic. Imao covek 6 asistencija bez tuh silnih izgubljenih lopti, a i u poenima ne zaostaje mada covek realno nikada ne sutira skoro. Da ne igra Teodosic neko drugi bi imao asistencije. Ne moze se igrati tako i non stop dobacivati ludacki. Koliko puta je sam nerezonski bacio njima loptu u ruke bez ikakve potrebe? Neka se covek malo konsloduje u glavi pa neka igra. Nemam nista protiv.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да је Дуда тебе звао добили би Французе. Проверено.

Едит:Мислио сам на овог бога подземља и јуметала.

 

Ja trojke nikada ne masim pa ni sa 9 i 10 metara. To sam ceo zivot vezbao. Asistencije mi nisu jaca strana jer sam klasican suter. I 100% je da bih imao veci procenat suta od njega. Ne kazem da sam bolji igrac. Daleko od toga, ali da imam bolji sut to stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...