Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

Na stranu to sto Turcima nisu svirali ocigledne faulove, al' odigrali smo grozno... Bas lose, odigramo jednu i po cetvrtinu kako treba, ostalo uzas. Teodosic vrlo cesto odigra dosta nerazumno, sili kad ne treba, poceo je opsano da me nervira... Sve u svemu neko polufinale je maksimum koji ova reprezentacija moze da postigne (i to maks maksimuma), nismo za medalju sa ovakvim igrama realno...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mi i nemamo neke vanzemaljske igrace pa da se tripujemo kako je zlato ili bilo koja medalja realna. Imamo Tea, krleta i Savana, ostali su prosek proseka. Ali nasi momci igraju, ili su bar neko vreme igrali timski, imamo najboljeg trenera na sampionatu i to je nas kvalitet. To je dovoljno da udjemo u 8, e sad sve preko toga je uspeh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turci su odigrali katastrofalno lose, plus su promasili 13 bacanja, nasi dobri do tamo negde polovine druge cetvrtine, posle je sve bilo neko srljanje, solo potezi, totalno bez ideje...pre su nas vadili sutevi Savanovica i Keselja, danas ni toga nije bilo, nadam se da ce u cetvrtfinalu biti bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Tako je Bato , mmmmmmm to slurp slurp , duc duc ..... Ahhhh tako , ajsis kudjo izrode .

Jebi govna lopovska , do smrti siluj .

 

 

jel to zato što se patriotizam meri na košarkaškom parketu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to zato što se patriotizam meri na košarkaškom parketu?

Ne , nego imam fetis na retardirane .

Sudije su nam poremetile ritam , to je nasa najveca boljka .

Tako je bilo i sa Spancima i sa Francuzima . Samo ciste glave i medalja je realnost .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

jebote Bato koji je tebi kurac? ti bas uzivas da vodis sopstveni rat na ovom forumu, daj se malko prizovi svesti...

 

Jesam li se ja obratio Sreti ili on meni? Na btw nepristojan način, ali boli admina dupe...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...