Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

e aj da se ne lazemo, tek protiv jacih reprezentacija se vidi koliko smo mi zapravo slabi.

kakav su crni faktor izrael, letonija i jebena italija? zabari se striktno oslanjaju na 3 igraca, ostali su im ispod proseka, nisu ni za masinac. znaci, nisu tim.

ja se potajno nadao pred pocetak prvenstva bronzi, ali kakva crna bronza, priznajmo da smo u ovom trenutku slabi. ako budemo kojim slucajem cetvrti na sampionatu to ce biti vise zahvaljujuci grupnim preraspodelama, tj. ako nam se pade makedonija. svi znamo da je ona druga grupa teska boranija...

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално само смо лоше играли против Литваније и Шпаније,а Литванце смо можда могли и да добијемо да им није било тако добро шутерско вече. Јесу они стално били сами на шуту али онакав проценат је перверзија. Против Француске одиграли одлично,као и против Немаца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Francuzi me oduševljavaju kako igraju, odmaraju Parkera i Nou (nisu ulazili u igru), a Želabal nije ni u opremi i pritom gube samo pola koša od Španaca. Doduše, više bih voleo da Španci pobede jer bi Francuska bila u našoj strani žreba za eventualno polufinale jer pored toga što su jaka ekipa mislim da lakše možemo sa njima nego sa Špancima ili Litvancima. Al' prvo da pobedimo Rusiju/Makedoniju pa je u polufinalu sve moguće. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Реално само смо лоше играли против Литваније и Шпаније,а Литванце смо можда могли и да добијемо да им није било тако добро шутерско вече. Јесу они стално били сами на шуту али онакав проценат је перверзија. Против Француске одиграли одлично

 

Samo zato što Francuzi bacaju trojke gore od amatera, inače su nas razbili u igri za dva poena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reče neko da smo druga košarkaška liga. Ja kažem da su na ovom prvenstvu svi sem Španaca druga liga. Očekujem reprizu finala iz 2009, Španija - Srbija. Sve se namešta tako, u četvrtfinalu Rusi, u polufinalu Francuzi, obe ekipe možemo da dobijemo.

 

Francuzi su, objektivno, snazniji od nas.

 

Snažniji fizički, ali kao košarkaši smo mi jači. Dobili nas na jednu loptu, u polufinalu će na jednu loptu izgubiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ bata princ

lezerno igraju protiv spanaca, to svako ko prati kosarku vidi. objektivno jesu slabiji od spanije, ali ne za 20-30 razlike.

nadajmo se da ce protiv nas izgubiti, a mogu da izgube jedino ako im zaustavimo munjevite kontra-napade. to inace ove francuske camuge strahovito dobro rade, a na prvenstvu su samo usavrsili.

 

sem toga, trener je veceras odmarao nou i parkera.

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam se usrao da nas mafija ne izbaci... Mislim, i ovi nasi su speldze sto ne znaju ni na jednoj utakmici da odrze prednost kako treba, kako stignemo na neki max mi krenemo da se zajebavamo... Ali sta im sve nisu svirali, postajalo je smesno u jednom trenutku...no, malo je jedan Finac izgleda.

 

Lepe role Bjelice i Tepica danas, Perovic isto nice mini appearance, Teo koliko je bio drsko-bolesno-dobar u prvom, tako dalje u mecu sve gore i gore odluke...

 

Nekako sam sad siguran da smo vec u polufinalu, Makedonci me ne brinu, Rusi samo malo...

 

 

 

Nek mi se napuše sudije, a i Teodosić zajedno sa njima, kurčine za sva vremena. Onakav kriterijum suđenja gde dopuštaju Turcima da biju, a nama za istu takvu odbranu sude faulove, je strašan i to pokazuje koliko više nemamo uticaja u Fibi. Nije Lamonika toliko loše sudio, on je klasičan glumac i sebe stavlja u prvi plan, dok nas je slovenački sudija uništio. Elem, Teodosić je tempirana bomba, koliko je dobro odigrao u prvom poluvremenu, toliko je odigrao katastrofalno u drugom, on podhitno mora da povuče ručnu. Tepić je igrač utakmice, zapravo naš najkonstantniji igrač na ovom prvenstvu. Bjelica solidno odigrao odbranu, Marković je isto bio presudan, pogotovo što je pogodio onu trojku kada nas ništa nije išlo, vrlo zahvalan timski igrač. Kostarika konačno odigrao pravu rolu bekap centra. Kešelj pogubljen, a Savan konačno proradio.

Za Tea se slazem, a Tepic, u globalu jeste bolji nego prosle godine, i ovo danas mi jedna od boljih na prvenstvu partija, ako ne i najbolja, ali protekle utakmice kada nam trebao nije ga bas bilo, tj. nikako neku konstantnost da pokaze.

 

 

Markovic kad god pogodi trojku bog da zivot jednom macetu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Kosta , ovaj .....jablan ...parče daske je samo dokaz da je takvim centrima odzvonilo. Pre su Divac i njemu slični dominirali , sada se traže drugačiji profili.

 

Visoko + moćno. Takvi nam trebaju.

 

A ko god hvalio Francusku on je kreten. Ja da sam Francus ja bi se sramotio to što jednu Zapadnoevropsku državu predstavljaju Afrikanci. Jebo Francusku kad nema nijednog Francuskog igrača kojeg bi izdvojio a da nije iz njihove kolonije ?

Edited by Captain Spaulding
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja da sam Francus ja bi se sramotio to što jednu Zapadnoevropsku državu predstavljaju Afrikanci. Jebo Francusku kad nema nijednog Francuskog igrača kojeg bi izdvojio a da nije iz njihove kolonije ?

tu se potpuno slazem.

a ima jedan igrac - nando de colo. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni Nando de Colo Francuz, roditelji su mu portugalci.

 

Captaing Spaulding, lakše malo sa epitetima "kreten" i tako to da ne bi bilo opet tralala banovanja, može neki nivo konverzacije da se održi bez takvih ispada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardon ...Francuz

 

Mislim nisam rasista, ali je porazavajuce sto Francuske sportiste predstavljaju ne Francuzi.

 

Mogu oni da hvale Francusku , moze ona da nema nijedan poraz ali jasno se vidi ko stoji iza te zastave.

 

@Trenje , hteo sam da kazem da je apsurdno da neko hvali tim koji nema veze sa Francuskom. Mislim svaka im cast ali ja bi se jadno osecao da zivim u Francuskoj i da sam Francuz :)

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam pre pocetka prvenstva sastavljao parove cetvrtfinala ovako bi ih sastavio

1/4 idemo na Rus ili Mak, a u polufinalu ako prodjemo na Fra/Gre.

Znaci do finala smo izbegli Spa i Lit, bez diskusije 2 protivnika sa kojima je najteze igrati, sto zbog kvaliteta sto zbog publike.

 

Tesko da je moglo bolje da ispadne, a sad je sve u nasim rukama. Igramo sa protivnicima koji jesu dobri, ali nisu vanzemaljci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...