Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

To je mozda i zbog toga sto ga ne iskoriscavamo kako treba... Juce je bilo tacno 0 akcija za njega, ali bitno da akciju Nervnoznog Teodosica igramo dok svi ne polude. Pa bemmumater... Dokurcio mi taj covek ovo prvenstvo. I nemoj posle neko da mi prica kako je Tepic nebitan za ekipu, juce je debelo, ali debelo falio... Em da se smanje izivljavanja kada je bilo potrebno, em malo sigurnost da se uvede... Onaj kos na kraju trece...tj. fail, pa kos, to je bila kap koja nas je ubila. I celo prvenstvo ista nervozna nepromisljena stvar, i da vodimo 10 i da jurimo prednost i stignemo na -2, uvek ce da se javi mozak koji ce da sutne u 5. sekundi napada i iz kontre ce da nas spuste/podignu se i sta si uradio? Znam, zajebao si.

 

Imam neku nadu jos za danas protiv Grcke, bilo bi katastrofa da izgubimo, ali sveukupno mi daleko gore izgledamo ove godine nego protekle dve, sto mi nije jasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Mi smo do jaja svi ostali ackur ... Isponabadam na tukidita sve ardjame i ostLE CRNOGORCE ...... Bata Zivotinja je takvo gooooono da je suludo trositi reci na spodobu .... Umro majci je najlepsa zelja za smrdinu i nek mi se isponapusava TOLJAGE ONE nadrkane svalerske , mamare mu se isponadrkavam u arcm .

Sramota jedna da nas sve drka jedan pusikur , pederica i iznad svega Majmunike !!!

SRETA TI JE I OTAC I MAJKA SOMINO ZIVOTINJSKA !!!!!!!!!!!!

 

Bata je za sve bio u pravu, majmunčino.

 

Ostalo neću da komentarišem, tako su te majka kurva i otac klošar vaspitali.

 

Za tebe i tvoju rulju sam definicija patriotizma.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се Теодосића тиче, њему треба тренер који ће да га шамара кад год прави срања као синоћ. Посерем му се у оних 20 поена, кад је имао 10 изгубљених лопти.

 

ne bih da branim dečka nešto posebno, pošto je kritike zaslužio, ali ceo meč sa rasuima su mu jebali mater u odbrani.

igrao je u početku dobro, vremenom stizao ga je umor i sve je gori bio.

gtreba mu više discipline prvo na jebenim treninzima, apotom i na terenu. ili nikada od njega neće biti velikog igrača. propašće kao i bezbroj balkanskih džibera koji misle da zabušavanjem na treningu jebu trenera u mozak.

 

ipak, kriviti njega za poraz je retardirano.

zlato je on za sve ostale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не кривим само њега за пораз. Ипак је ово тимска игра. Али стоји да је, посебно синоћ, био најслабији. А ни цело првенство није играо на нивоу на каквом може. Рекао сам још на почетку теме да сви кошаркашки стручњаци, они прави, говоре да он може да постане легенда, али да прво мора у глави да се среди. Синоћ Руси јесу играли добру одбрану, али је и неколико лопти прокоцкао искуљчиво сопственом кривицом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocajni smo bili,katastrofa i razocarenje.Manje/vise smo bili takvi celo prvenstvo,i realno nismo ni zasluzili nista vise od ovoga.Reprezentacija koja popusi od apsolutno svih direktnih rivala za medalju zasluzuje pakovanje kofera i kraj price.

Samo,smesno je kako pojedinci koji su do pre tri dana govorili "Dudo majstore pa ti si bog!" sada kazu da nije ni za kurac i da ga treba smeniti.Konstanta,usralo se.I sta bre lupetate o podmladjivanju reprezentacije,pa gde moze mladje od ovoga.Nama trebaju centri,sem Krstica su svi suvi kurac.Treba neko ko ce pozvati jebenog Milicica,i kontrolisati ga.On i Krle bi bilo totalna dominacija.I naravno,treba Teodosicu izvuci usi,isamarati ga kao dete i objasniti mu da je taj koji mu je rekao da je novi Djordjevic teski retard,da on Saletu ne moze ni patike vezati i da treba jos mnogo znoja proliti da bi bio blizu bozanstva.

 

 

 

Дуууууле Вујошевић ша ла ла ла ла!

Share this post


Link to post
Share on other sites

on je juče bio uz krstića jedini na kome se odbrana i morala igrati, ostali se čak nisu usuđivali ni da šutnu.

nikako on nije najlošiji bio, ma da je odigrao najgoru svoju utakmicu opet bi bio bočlji od markovića, kešelja, jebenih mačvana i bjelice.

problem je što se, s pravom. od njega očekivalo da bude na krstićevom nivou - vođa i neko na koga se može osloniti. a on to čitavo prvenstvo nije bio. nije bio krstićev nivo, već za klasu ispod njega, dok su svi ostali, pak, za dve ispod samog tea.

sedeće taj dečko sezonu za sezonom na klupi i onda, poput i gomile drugih naših igrača, neće biti za reprezentaciju u 27. godini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Седеће на клупи ако настави овако. Проблем је што је он најбољи плеј кога имамо (уз Крстића и све укупно најбољи), и мора преко њега да се силује. Али 'ајде, да кажемо да је млад, па да му треба још мало времена да се среди. Видећемо какав ће на Олимпијади да буде (ако одемо тамо уопште) и на следећем СП. Ако смири своје бубице, верујем да ћемо много моћи да урадимо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rusi su nam polepili jedno 5-6 blokada u prvih 5 minuta. Posle toga smo stali u napadu kao babe. Nikakve kretnje nije bilo, niko nije smeo da uleti dole.

Teodosić jeste imao bezobrazno mnogo izgubljenih lopti, ali opet on je igrao 35 minuta, brat bratu. Da smo imali Tepića, broj izgubljenih lopti bi bio manji i imali bi bar 5 njegovih poena, a sa druge strane Teo bi proveo na parketu jedno 25 minuta i sigurno racionalnije trošio neke lopte.

 

Razočaran sam i ja, jer sam očekivao da možemo bar do tog polufinala, ali nemojmo sad drvlje i kamenje. Siguran sam da bi sa Veličkovićem i Raduljicom, pa čak i sa Tripkovićem (kad uzmemo u obzir koliko je Rašić odigrao na ovom prvenstvu) to polufinale bilo 100%, ali jbg protiv nekih stvari se ne može.

Svi vi koji kukate na Teodosića, a prizivate Miličića, dobro se zapitajte koji ima luđe bubice u glavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bata je za sve bio u pravu, majmunčino.

 

Ostalo neću da komentarišem, tako su te majka kurva i otac klošar vaspitali.

 

Za tebe i tvoju rulju sam definicija patriotizma.

http://www.youtube.com/watch?v=u9n2jbRsycY&feature=related

 

Sladak si majke mi . Klecao bi preda mnom i molio da ti ne lomim zglobove sisicu maleni (hipoteticki naravno , nije da sam ja nesto nasilan)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

 

Sladak si majke mi . Klecao bi preda mnom i molio da ti ne lomim zglobove sisicu maleni (hipoteticki naravno , nije da sam ja nesto nasilan)...

 

Ti i Čkalja, dva velika nasilnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лунар дошао на спорт. Апокалипса је близу.

Прва четвртина је нешто најсрамније што је српска кошарка видела. Икада.

И шта сад,нема олимпијаде?Не можемо ни неку позивницу да добијемо?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...