Jump to content

Rekreativni BICIKLIZAM i priključenija


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Imam road bike Busseto.. u fazonu ovog prince-a gore, ali ne vozim ga vec duze vreme.. ;(

Nekako me proslo sve to... Posebno otkad sam osvojio Obedsku baru. Vozio sam iz Beograda do tamo (50km) i nazad jos toliko.... Umro sam :P

 

Ne znam, realno na road-ovima je neudobno sediste, a 'seljacki' je budziti neko drugo. Takodje neudobno je za sake..

Treba nabaviti one biciklisticke gace, sa uloskom, koje koriste i profi vozaci + rukavice. A trebao bih i pedale da zamenim, da stavim one sa kacenjem, a to zahteva i specijalne patike... Sve u svemu, previse para iziskuje :) :)

A kad ga vozis ovako, i "povredjujes" svoje telo i nije neki preterani gust..

 

Okacicu sliku, kad dodjem gajbi.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, realno na road-ovima je neudobno sediste, a 'seljacki' je budziti neko drugo.

zašto je to seljački? ukoliko pričaš o varijanti da na trkača staviš neko sa bicikle za do pijace sa federima i sl onda se slažem... ali staviti ovako nešto na bajk ne da nije seljački nego je najlepši poklon koji možeš dati svojoj nerođenoj deci...

 

ausbike_selle_smp.jpg

 

edit...

a biciklističke sa uloškom se podrazumevaju za one koji dosta vremena provode na bajku... i rukavice... i još štošta... što više voziš to je duži spisak...

 

 

 

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciljao sam na drugu poentu... od mnogo sviranja izlaze žuljevi po prstima, od mnogo vožnje (sa genitalno neadekvatnim sedištem) se ostaje bez potencije... i bez dece... kada se tako raščlani šta je ulaganje u bajk a šta u zdravlje i potomstvo onda može da se desi situacija (kao u mom slučaju) da samo sedište vredi otprilike koliko i ostatak bajka... ali to je samo trenutno stanje, i ostatak bajka dolazi na red, deo po deo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova karbonska se kreću oko 400-500e, neka srednja klasa je ~200e a najniža su 40ak evra - TRK modeli, oni su već poprilično natapacirani penom i mogu se bez problema koristiti bez biciklističkih... evo ovde pa pgledaj... problem je u tome što takve stvari niko ne uvozi u srbiju pa ako se naručuje preko neta dok se nabaci poštarina i 30% državnog harača (koji se obračunava na punu cenu sedišta, troškova slanja, troškova interneta, struje, vode i hrane potrošene u toku traženja, naručivanja i čekanja sedišta) to izađe previše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

paaaaa staza ima na svakom brdu i planini, ono što tebe verovatno zanima je uređena staza za mauntin bajk sa žičarom, u tom slučaju verujem da je odgovor "ne"...

 

A joj!! I ovako je previse!! Pa ja sam moj ceo bicikl platio 300 evra, a vidi koja "lepotica":

ja sam moj platio 160e (sada možda vredi malo preko 100) a stavio sam sedište koje vredi 200e (mada ga nisam toliko platio)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam moj platio 160e (sada možda vredi malo preko 100) a stavio sam sedište koje vredi 200e (mada ga nisam toliko platio)...

 

Road bike si platio 160 jura? :o Na koju foru?! Brate, nov ne mozes da nadjes ispod 1000 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne road već mountain... i nije bitno za koliko može da se nađe nov, ti bajkovi što dolaze polovni u srbiju su verovatno izgubljeni-nađeni (neko sa kleštima za armaturu ih je našao, neko drugi izgubio) pa cene umeju da budu dosta niže ako ne prođu mnogo posrednika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde nalazim šta? dobar deo tih bajkova koji su na cikloberzi i ciklonautu su došli iz inostranstva, kao što rekoh, verovatno kradeni... planet bajk prodaje čitavih par marki bajkova i skupi su, naravno, za iste pare možeš da uzmeš mnoooogo bolji bajk polovan... mountain bajk mi svakako ne treba za tour de france, nisam mnogo takvih viđao tamo... u suštini, nisam ništa skapirao šta pokušavaš da kažeš u postu, može biti da mi se još nije vratila krv iz nogu u mozak pošto sam sada doša sa vožnje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate gde ih ti nalazis?Eno u planetbajku imas scott speedster za 57k,sasvim ok bajs.Ko da mi treba nesto za tour de france.Imas na cikloberzi od 100 evra pa navise sta god hoces.Ne znam gde kod nas ima KTM-ovih,al su isto za amatere ok.

 

Mој КТМ Страда је плаћен 100 евра, човеку се журило да га прода.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И јесам аматер, бајс возим само због рекреације и кондиције, не бавим се бициклизмом.

Не знам у коју класа Страда спада, ал' овај је возио тиме Ђиро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...