Jump to content

Rekreativni BICIKLIZAM i priključenija


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Zgazicu te biciklom u dnevnoj sobi.

 

@ sale

da u Abardarevoj, al ko da je u Takovskoj...

mislila sam prizrenskom do Moskve, pa da predjem ulicu kod Andricevog venca, klroz pionirski i izbijem na Glavnu postu, to je to uglavnom.

 

Gledam da izbegnem sto vise semafora i sranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Batali Zelenjak i Terazije nego lepo pređi levom stranom, dozvoli, Brankovog, pa skreći levo u Pop Lukinu, u Knez, na Trg, pored Doma Omladine, Makedonskom i u Takovsku. Pričam ti iz višegodišnjeg iskustva komjutovanja bajsom po Beogradu.

Ovo preko Zelenjaka i Terazija možeš ako baš nije gužva u gradu, inače ima da se ukenjaš od smora na samom Zelenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Побогу, вози бајс, а не монстер трак. Ко да је проблем пренети га пар метара ако је гужва. Зелењак, Теразије, подземним преко пута (имаш покретне степенице, да не вуче на горе), Скупштина, Таковска.

Share this post


Link to post
Share on other sites

davati što više dok nam sedišta ne uzgoje megaprostatu, začepe krvne sudove i unište erekciju...

 

što se tiče vožnje po gradu - ako si već u gradu i primoran da se gušiš i guraš sa svakakvim neandertalcima za volanom (oni nomalni se utope u masi) valjda je ok... mada u gradovima gde nema biciklističkih staza ili širokih trotoara gde bi mogao opušteno da rolaš nije baš sve jedno, mali milion puta sam bio u rizičnim situacijama, nekada su me vozači i potpuno svesno ugrožavali da bi brže skrenuli, uključili se i sl, nekada jednostavno zato što kontaju da bicikla ide sporo ili jednostavno ne vide, nekada iz obesti jer smatraju da nam nije mesto na kolovozu... rezultat toga je da ni ja ne poštujem preterano saobraćajne propise već se provlačim gde mogu i ne očekujem ni od koga da me pazi...

 

Sa druge strane, kada se mandaš par sati po planini i onda odjednom siđeš i uključiš se na prometan put temperatura naglo skoči 5-10 stepeni, tačno osetiš kako asfalt zrači, osetiš smrad izduvnih gasova, divljanje izduvnih smradova i sl... oseti se kontrast... što se mene tiče vožnja gradom je jednostavno neophodnost da bih došao do planine... ili do posla... ili gdegod...

 

ali to je samo stav prilagođen mojim potrebama i uslovima u kojima vozim, ne trudim se da nešto nekom namećem, podržavam svaki vid kotrljanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divljina keva,grad treba spaliti!

+1.

tesko mi je da zamislim nezdraviju stvar od voznje bajsa po gradu, kad onako zadihan punim plucima krenes da udises smrdljivi gradski vazduh.

 

 

ovako to treba:

[media=]

[/media]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...