Jump to content

Rekreativni BICIKLIZAM i priključenija


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Serem se u jebeni kapriolo

na jebenu maticu i onog koji to jos stavlja na usrane bicikle.

Rok trajanja godinu dana,jedino ram sto valja ostalo ni za kurac nije

 

Ovoga treba da se sete horde budala koje bi pre kupile novi kapriolo za 25000 sa opravdanjem "novo je novo" nego za iste pare, uz nečiji savet, neki kvalitetan polovnjak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohladio sam se malo,ne zanosi se toliko.

Za one koji nisu zahtevni i ne forsiraju mnogo idealna je kupovina,ne trpaj sve u kategoriju budala,nije svako retardiran kao ja.Novo je novo,i radice posao svakome,bas onako kako treba,doterace svakoga donde kuda je posao.A to sto ja izigravam Arona Gvina sa takvim bajsom,a za bolje nemam,tako mi i treba.Mada mogli su barem kvik rilif od 1500 dinara da ture na sve bicikle,usrana matica stvarno nije vredna nicega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze novo da bude novo koliko hoces ako je nekvalitetno i sjebe se posle 100km. Ovo sto jelcica kaze je ispravno..bolje polovnjak (uredno odrzavan) nego novo smece.

 

 

Moze novo da bude novo koliko hoces ako je nekvalitetno i sjebe se posle 100km. Ovo sto jelcica kaze je ispravno..bolje polovnjak (uredno odrzavan) nego novo smece.

 

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Quick release je jedna tako prosta a tako neophodna stvar da kapriolove majstore treba zoom vilom cmekati u glavu.

Menjanje gume je za mnoge najčešća i jedina intervencija koju izvode na biciklu, a da ne pričam o posledicama ukrivo nameštenog točka bez quick release-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebo ih kvik rilis,aj sto je prosta stvar,aj sto je 20 i kusur godina u upotrebi,aj sto treba da bude standard i na onim bajsevima od 6000 dinara,nego ucinice bicikl 500 dinara skupljim(najjeftinije govno je oko 500 i to njima jos jeftinije kad uzimaju na veliko)

Bitno da su mi stavili na prednji pisljivi tocak,da budem urban i cool(to mi je genijalno kao i kombinacija disk i v-break kad vidim na bajsu)

 

u prevodu,ko ce samo da tera bajs do Ade i po gradu,a 90% ljudi je takvo,bolje mu stvarno ne treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se slažem sa jelcicom i ozzom, novo je novo al dobro je dobro i bolje će ići i duže će trajati bez obzira na namenu. Jedino što kod kupovine polovnjaka treba imati nekog ko se razume kraj sjebe i treba duže čekati da naleti nešto što odgovara artificijalnom onlajn identitetu i valja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

20k je mnogo za čelični bajs, sedmofaz, sa maltene no name menjačima, kočnice su izgleda isto neka katastrofa.

Za njega treba da traže najviše 13k i to zbog amortizera koji, eto, nije baš Zoom nego šatro malo bolji. Njegova upotrebljivost je ograničena, sem ako nemate 50-60 kg, inače se brzo razdrnda.

Oglas 895 ili 869 ili 814 http://www.ciklonaut.com/Oglasi/TrangeFrange.htm - mnogo bolje za slične pare

Share this post


Link to post
Share on other sites

jelchice pa pogledaj cenu bilo kog novog bajsa. to je uzas, cemer, jad! problem je u tome sto izmedju bicikla od 15k i 35k ima mozda 5% razlike u kvalitetu. bio sam sa ortakom da mu nameste hid.kocnice dole kod sajma ona barakica na biciklistickoj stazi..i kaze lik da je za 40 ili 45k prodao extremno kvalitetan bajs. e sad, da li je lapnut ili ne ne znam. tako kad bi kupovao bajs, a dace bog da hocu..prvo sto bi rekao liku moze da je kraden napolju, al nemoj da je maznut ovde da ne bi otpevao gde sam ga nabavio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta ima na oglasma za 20k?

taj oglas 814 je 250evra.

 

ima onaj madjar sto prodaje za 190,isto gvozdje

Ovaj ispod njega za 180

Bergamont za 150

Skot za 200

trek jumper za 140....svi sa najjeftinijim viljuskama na oprugu,nista drasticno bolje od onih u radni za te pare.Sve sto valja je oko 300 e pa navise.Za takve i ok iscimati se po oglasima naci,za ovu jeftinocu do 20k vala nije vredno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je fora sa tim kradenim bajsevima, kako znate jel kraden ovde ili napolju, i kako znate da je kraden uopste?

Pa u sustini ne znas, ali ako kupujes od "radnji" a jednu sam pomenuo onda imas razloga za sumnju. Npr ako bas zelis da se uveris da kupujes bajs od vlasnika trazices mu garantni list.

Imam ortaka koji se bavi biciklizmom (brdske trke) i zna coveka koji "uvozi" takve bicikle. skuplji bajsevi a cak i neki jeftiniji imaju serijski broj, i belezeni su slucajevi otkrivanja kradenih bicikala (kradenih kod nas) na osnovu tog broja i naravno slike preko interneta.

@ Trenje: Ne postoji :D

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

sreća sreća radost...na moj ram ne može kviki...al spasao sam se podloški za utjehu.Ali prirastao mi je k srcu zadržaću ga,doćerao me gde god sam krenuo,šume i gore pređosmo,ne mogu se rastat.š njime.

Sledeći bajs minimum minimuma:

hidraulični amortizer ili i prednji i zadnji amort

hidraulična disk kočnica

kvik rilis na oba točka

ultra zajebano sedište

i dojaja gume iznutra kevlarom čime li već presvučene.

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...