Jump to content

Rekreativni BICIKLIZAM i priključenija


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

skot je precenjen, valjda zato što je jedna od retkih marki koje kod nas mogu da se nađu u prodavnicama... meni je on dođe ko mejdeni u srbalja, svi ga vole jer nisu (za) ništa drugo čuli... čestitao bih mu rođendan ali nema svoju temu... ne volim ga... pored cikloberze ima ciklonaut a i na polovniautomobili ima oglasa za bicikle...

 

ima laganih tankozidnih karbonaca isto kao i aluminijumskih... ima i jačih karbonaca... ukoliko određen bajk ima optimalnu kilažu to mora da stoji u specifikaciji...

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

skot je precenjen, valjda zato što je jedna od retkih marki koje kod nas mogu da se nađu u prodavnicama... meni je on dođe ko mejdeni u srbalja, svi ga vole jer nisu (za) ništa drugo čuli... čestitao bih mu rođendan ali nema svoju temu... ne volim ga... pored cikloberze ima ciklonaut a i na polovniautomobili ima oglasa za bicikle...

Samo i iskljucivo Scot Genius,nista drugo od Skota!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam na dobre marke kojih ima u srbiji... ima jedan lik u nišu koji je sastavljao karbonskog kaprijola od opasnih delova (xt/xtr/rock shox sid itd) a onda je rešio to da proda preko cberze... mogu da zamislim koliko je para pukao na opremu koju su mu navarili na kaprija, naravno niko to ne želi da kupi... danak neiskustvu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kukili

 

Koliko se sećam, oni malo deru sa cenama što se tiče samih bicikala. Mada, to e uvek tako kad imaš samo par firmi koji se bave nekom granom.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

и Каприоло

 

овде има добрих ствари

http://planetbike.rs/

njima se desi u sred sezone da nemaju osnovnu potrošnu robu (unutrašnje gume npr, ništa fensi obične sa auto ventilom) a trenutna je situacija da skoro ništa (uključujući i gume) nemaju u velikoprodaji, što je sramota za ovlašćenog uvoznika i dilera... a da ne pričam kakva sam još iskustva imao sa njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po tim programima jeste, al IRL zavisi najvise od nagiba podloge, tj jel vozis po ravnom ili ne. Meni je nerealno da burazer i ja spalimo isto kalorija, a on vozi po Mirijevu, ja laganica po nbgd. Ati progeami uzimaju samo tvoje podatke, eventualno i brzinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se još nekome desilo da kupi potpuno nov bajs i da mu na prvoj vožnji, posle prvih 6-7 km na asfaltu pukne guma? Pa nikad mi u životu guma nije pukla, a sa starim bajsom sam vozio i po 90 km na dan, po najvećoj vrućini, po raznim vukojebinama... Zameniše mi, ali kako sad da verujem da neće opet da pukne usred neke nedođije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...