Jump to content

Rekreativni BICIKLIZAM i priključenija


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

Nema, sve je do sada najmanje jednom najebalo, lula, tockovi, menjaci, srednji prenos, you name it I fucked it up,a za gume sam uklet...Jbg, jednostavno bajs nije za neko malo jace mucenje, tj moze, al uz dosta drkanja i nerava, i brze propada.

ako je u pitanju kaprijolo - zaslužio si

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firebird ili nešto brdsko?

brCko, adrenalin.

 

pa poenta u skupljem i jeste da bude kvalitetniji, da se ne raspadne odma' i nema onda šta da ga žališ

 

Ma naravno, pogotovo ako ga akas, da moze sve da izdrzi....nego onda mora i da se cimam da ga ne dignu i sve, al da, kad skrcam ozbiljniju kintu cu duzmem nesto jako, mozda i ful suspenziju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ga ne volim

glupo mi je uložiti u novi bajs koji će da se raspadne u minimalnom roku

a za iste te pare si mogao uzeti polovan bajk koji će da traje

za ovo drugo doduše treba imati malo znanja (ili nekog ko zna), strpljenja i trunku sreće

ja sam za sebe mesecima gledao oglase pre nego je naišlo ono što mi idealno odgovara

i uvek bih pre uzimao polovnan bajk

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

High end su koliko sam cuo dobri(ovi od 100k pa navise),drumasi.

a za nezahtevne voznje oko Ade i sl, su sasvim ok,sve ostalo je koliko para toliko muzike.

Meni je bio ok u pocetku, ali kako rastu apetiti, tako se susreces i sa ogranicenjima. Sada su bajsevi do 150-300e svi manje vise isti, razlike u materijalu rama, kombinacije ionako jeftinih delova(govorim o novim bajsevima)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene je usralo to sto se kolega s posla super razume u bajseve (ex pro biciklista) i sto voli da se bakce sa njima pa nije skup, inace se nikad ne bi odlucila da bilo sta prckam i menjam na mom bajsu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...