Jump to content

Hardware


Јарослав

Recommended Posts

А јесу ли CX-300 стварно толико боље? Разлика у цени је 35-40 евра

razlika izmedju stock krsa koji idu uz plejere i cx150 je astronomska,mnogo veca nego u cijeni.kako ides gore sa cijenom,tako razlike su sve manje i manje.cx300 nema toliko fejk bass kao cx150 tj ima prirodniji odziv u niskima.da li su bolje 30 i kusur evara?zavisi koliko si ti spreman da das.uvijek ti je tako u audio polju,sto ides vise razlike su sitnije i u detaljima,najpametnije ti je da odredis stvarnu cifru koju bi dao i da gledas sta je najbolje uzeti za te novce,jer kad krenes da gledas preko kao iscimacu se za tih 30-50e jos pa ce da bude duplo bolje,na kraju ces ili zavrsiti sa mnogo plicim dzepom od planiranog,ili ces jako da se razocaras ako se zadovoljis sa jeftinijom spravom,a razmatrao si mnogo skuplju stvar.za pocetak,progledaj sa cx150.onda,kad naviknes na bolje,gledaj koliko ces moci para da das na bubice,dal' ti je bitan bass ili cist smooth end,glasnoca itd,pa razmatraj dalje.meni npr su cx150 zavrsavale citav posao jer ja gledam da sto manje slusam muziku na bubicama,jer uvijek panjim do kraja i dovoljno sjebavam sluh na probama/svirkama,pa ih nisam forsirao i nisu mi trebale bolje.kontam da je i sa tobom to slucaj jer ces da ih trosis na trcanju i prevoz/dosada itd,o izradi ne mogu da komentarisem jer meni cx150 nije ni acnuo,ali ih ja i nisam toliko maltretirao,eventualno da razmotris dal 300ka je bolje i jace izradjena,mislim da je to za tebe presudniji faktor nego toliko bas zvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оне које иду уз Ајпод нисам ни користио, то је ђубре. Имао сам 3-4 пара Xwave XJ-18 које су, уз подешавање еквилајзера, биле сјајне за те паре (око 800 динара). Њих сам носио и на трчање, па нисам размишљао о нечему скупљем, јер ми се сваке сјебу после 4-5 месеци, највероватније због трења у џепу док трчим. Недавно сам узео неке Пионирове, али оне су лошије од Xwave. Онда сам попиздео и одлучио да дам ~40 евра за Sony MBR-400 и таман је требало да их купим, кад сам на Купинду налетео на CX-150 за 2650 динара. Зато сам и питао да ли је разлика у односу на CX-300 баш толика.

 

Њих нећу носити на трчање, а можда касније узмем и те Сонијеве. Њих бих користио за превоз, јер нису бубице, а Зенхајзер бих пребацио на трчање. Изглед ми није битан, само квалитет.

 

сјајно изгледају Сонијеве, а и све оцене које сам прочитао су одличне

 

Sony-MDR-XB-400_ef56b.jpg?wid=700

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

сјајно изгледају Сонијеве, а и све оцене које сам прочитао су одличне

Imao je kolega ove neko vreme, odlicne su. Sada je presao na Beats jer je u mogucnosti ali to nije poenta price. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaces na ajpodu a ne na nekom hi fi sistemu.

 

iPod (dok još nije postao iPhone i ostala kurac bratija) zapravo ima veoma kvalitetan zvučni hardver, možda i najkvalitetniji od masovno dostupnih muzičkih plejera, tako da se itekako oseti razlika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šta on zna. Kopao sam po raznim forumima i pročitao svašta. Za neke koje su upoređivane sa cx150 kažu da imaju malo bolji zvuk, ali neuporedivo lošiju zvučnu izolaciju, za druge da su previše hvaljene bez razloga, za treće da je izrada loša itd.

 

Sinoć jačina zvuka podešena na malo više od polovine, prolaze automobili pored mene, a ja ih ne čujem. Odlične su cx150, baš sam se oduševio. Čist zvuk, snažan bas, neverovatna izolacija, a samo 25 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a таман сам хтео да ти кликнем лајк на Ејнџл енд гемблр

 

:sad:

Ma znas ti da ja znam da si ti odlican poznavalac pravog zvuka al red je malo da se nasalimo :).Sad kad opalis WOLFBRIGADE bolje da ne naidjes na pandura na ulici....odmah flajka u glavu.

 

@Blagoje

Hahahahhaha.....matoriiiiiii podeli to droge sto imas sa ostatkom ucionice :)))....

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ti zovi feniksa onda da se druzite,pusti radmiza na miru.

Ja bi sa tobom brakela al tebe nema nesto u poslednje vreme,dodji da te limanski berberin osisa na -1 ;).

Izgleda da je tebi malo krivo sto se ja sa Helenom druzim a tebe je ispalila pa sada pokusavas da tovaris na sve nacine :).

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da je ovo trebalo da bude kao neka zajebana uvreda,al' cim spomenu liman vise mi zvuci kao da zoves na neki gulas koji si spremio

znam da je ovo trebalo da bude kao neka zajebana uvreda,al' cim spomenu liman vise mi zvuci kao da zoves na neki gulas koji si spremio

Kako ti kazes sefe ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...