Jump to content

Hardware


Јарослав

Recommended Posts

jebiga, tast i ja se nasli popodne

 

on opro flajku radze ja flajku dzonija

 

idem sada da se sa kumom nadjem, reci cu mu da ga radmiz pozdravlja

 

Sine, koji je tebi? Moras sve da trolujes? Samo sam uporedio, zanimalo me je ... I nije bolja sto se tice performansi, samo ima opciju vise. Jaka stvar

 

pjan sam

 

ne zameri

 

overklokovao sam procesor, a maticna ne podrzava

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mauzer, jedan heads up, ortak ima istu takvu grafu. Nije je cistio dva-tri meseca, nakupila se prasina i jedan kuler mu je bas slabije radio pa samim tim se mnogo vise grejala. Nosio u servis da probaju da ociste, stave pastu sta ti ja znam, nisu uspeli nista, jer je izliveno sve to, ne moze da se rastavi a da se ne polomi ... Mnogo retardiran neki sistem. Tako da, redovno je cisti da ti se ne bi desila ista sudbina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogranicen budzet zbog uzimanja telefona :) Trebala je R9 290 al' sam na kraju odustao, jer nisam bas toliki gejmer, a opet mi je trebala mashina koja ce da bude taj neki mid level. A maticnu uzeo jer mi se uklapala u cenovni rang. Uglavnom, mashinu sam budzio oko 32 gb rama i ovog proca, jedino sam ovu kombinaciju izvukao do 110k. Uostalom, uvek mogu da doglavim jos jednu R7 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle sto godina krenuo malo da obnavljam mašinu i, logično, krenuh od (bežičnih) tastature i miša.

 

Logitech K800

 

313si87.png

 

Logitech G700s

 

11wf2w5.png

 

Na staroj tastaturi nisam imao nijedan a na starom mišku sam imao jedan dodatni/multimedija taster dok ih ovde samo na mišu ima dvanaest (tri na točkiću). :haha:

 

Biće ovo zanimljivo privikavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

K800 je verovatno model pre/posle MK520 komboa koji imamo na poslu, baš liče:

 

b1136937.jpg

 

Dopada mi se samo zato što je slim, inače je prilično tvrda - ako ti treba oko posla i čukanja generalno biće ti sasvim okej, za gejming će malo teže.

 

Plus se jako brzo na ovom kombou gule tasteri, nadam se da to nije slučaj i sa K800.

 

Javi kakav je mišonja, skroz dobro izgleda. :da:

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja imam na poslu MK 520, okej je

 

el ima neko iskustva sa tv karticama? imam SBB u stanu, koaksijalni je kabl, pa mi treba kartica, jer mi ne pada na pamet da kupujem televizor

ima li neko preporuku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mare

 

Da, tastaturu sam i uzeo zbog posla (web dev), slabo igram igre u zadnje vreme...

 

A miš je sjajan stvarno, super precizan (konačno u Fotošopu mogu da nabodem neku visinu/širinu tačno u piksel ^_^). Točkić je bešuman i nenormalno osetljiv (što mi posebno "teško" pada jer sam na starom mišu navikao da točkić vrtim dva puna kruga da bi se strana skrolovala za fazon tri reda), tasteri iza točkića su možda mogli da budu ispred jer ovako miš mora da se pusti da bi se ti tasteri pritisli (osim u slučaju ako imaš male šake) i tako... Sve u svemu zadovoljan sam, pitaj slobodno ako te još nešto interesuje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja imam na poslu MK 520, okej je

 

el ima neko iskustva sa tv karticama? imam SBB u stanu, koaksijalni je kabl, pa mi treba kartica, jer mi ne pada na pamet da kupujem televizor

ima li neko preporuku?

Kupi bilo koju za 30-50e, moze i eksternu, otsljakace svoje 3-4 godine, tacno ti se jebe i da crkne posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...