Jump to content

Glasanje za moderatore


BLAGOJE

Metal Men  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To sve ima veze sa onim sa proshle strane - moc donosi pichku (po mogucstvu vrucu).

 

Pa to je tačno, ali takva vrsta moći se naposletku pokazuje kao nemoć. Istinski moćan je onaj ko ume da se uzdrži od iskušenja da zloupotrebi moć. Što se tiče pičke, curu koja se loži na tebe samo zato što si moćan, a dok to nisi bio nije htela ni da te pogleda - treba odjebati, šta će takva kome u životu.

 

Pa zar svaka tema mora da ode na priču o Princovom jebanju? Eto toliko ste ozbiljni u zahtevu.

 

Pa ti si započeo tu priču, prvi si pomenuo kako ću da "odvodim ribe u krevet".

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi su moderatori na Sve i svašta, dakle svi su odgovorni na sve.

Ovo je bila proba koju nisi prošao, žao mi je neki drugi put se vidimo.

 

Ma da, sve je to unapred dogovoreno kao proba, pazi da nije. Priznaj da si svršio pišući taj post. E jado, bilo bi lepo kad bi ti i u stvarnom životu nekoga mogao da stavljaš na probu i da mu kažeš "žao mi je, neki drugi put se vidimo". A ja to mogu. ;)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, sve je to unapred dogovoreno kao proba, pazi da nije. Priznaj da si svršio pišući taj post. E jado, bilo bi lepo kad bi ti i u stvarnom životu nekoga mogao da stavljaš na probu i da mu kažeš "žao mi je, neki drugi put se vidimo". A ja to mogu. ;)

 

Pa šta će ti onda moderatorska funkcija kad si tako moćan čo'ek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm

Ja dadoh null, jer najmanje postujem na muzici, pa ne znam o cemu se radi, warnove jos nemam, a ni u kontakt sa doticnim nikad nisam dolazila... A bas i nemam prava da sudim o svemu ovome, ipak sam nova.

Few words kao anonimus:

Licno, moja tri omiljena moda su Grob, Melinda i Gojko, i u principu za sad nema moda koji mi je zasmetao.

Sto se tice ljudi za koje smatram da bi bili ok modovi, drugi put.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta će ti onda moderatorska funkcija kad si tako moćan čo'ek?

 

Zato što sam već objasnio da nije sve u moći, odnosno nemoći. Naročito kad je jebanje u pitanju - sigurno ne tražim moderatorsku funkciju da bih jebao. Ti si sveo priču na to, a onda si pokušao da se izvadiš tvrdeći da se radi o nekakvoj probi. Meni je primaran lični odnos - da li smo ljudi, ili smo neljudi, da li se vređamo bez razloga, kao da je ulog ne znam šta.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što sam već objasnio da nije sve u moći, odnosno nemoći. Naročito kad je jebanje u pitanju - sigurno ne tražim moderatorsku funkciju da bih jebao. Ti si sveo priču na to, a onda si pokušao da se izvadiš tvrdeći da se radi o nekakvoj probi. Meni je primaran lični odnos - da li smo ljudi, ili smo neljudi, da li se vređamo bez razloga, kao da je ulog ne znam šta.

 

Pa što je tražiš onda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...