Jump to content

Glasanje za moderatore

BLAGOJE

Metal Men  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Možemo se i ovde družiti.

To nešto kao kad si bio u školi, pa ti dođe drug, a ti ga ne puštaš u kuću i kažeš: "možemo i ispred vrata da se družimo". :mrgreen: Tako jedna moja koleginica sa faksa, kad sam je zvao na kafu (naravno, mislio sam da se nađemo negde u gradu, van fakultetskih obaveza), suptilno je odgovorila: "može nešto u okviru predavanja". :haha:

Ja predlažem da probu damo Princu da moderiše Sport mesec dana, kažu da je taj forum OK, mada sumnjam da bi Metal men bez razloga delio varnove i banove. :hah:

Ajde bre ne tupi više, nećeš biti moderator i gotovo.

A za Metal Mena: http://www.youtube.com/watch?v=-BJyGQ1mfzc&feature=youtube_gdata_player

ANDIAAAAAMOOO

Stvarno si najgori lik ikada. :P

Ko si ti da odlučuješ ko će biti moderator?

To nešto kao kad si bio u školi, pa ti dođe drug, a ti ga ne puštaš u kuću i kažeš: "možemo i ispred vrata da se družimo". :mrgreen: Tako jedna moja koleginica sa faksa, kad sam je zvao na kafu (naravno, mislio sam da se nađemo negde u gradu, van fakultetskih obaveza), suptilno je odgovorila: "može nešto u okviru predavanja". :haha:

E konačno si shvatio, nećeš umočiti ni u naše mesto za druženje.

Kako ko, pa administrator.

inglip.jpg

@Lou: cekala sam te :haha:

aj ukljuci se u diskusiju, treba nam, kako Machka rece na nekoj temi, neko ko ce da citira u sitna crevca, jel tako? :haha:

Znam da si čekala. :haha:

Elem, rekao sam svoje pre dve-tri strane.

Lou je gotivan lik, for the record, ali voli covek da mu ga po ANAlizi :haha:

"ANA, liži!"

Edited by Lou

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...