Jump to content

Glasanje za moderatore


BLAGOJE

Metal Men  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

I kad smo vec kod glasanja ja ocu da se izglasa da je Face of Melinda najsarmantiji moderator zadnjih 5 godina:)

 

Hehe da konacno promenim ovo Priest of metal u Saramantan of metal :haha:

Hvala ;)

 

:haha: pa eto, ja ne poznajem nikoga ko je izuzetak , mislim da ga i nema ;)

Jbga retko ko ce da razume obaveze, evo muz sa dezurstva pravo otisao na kongres, a moje je da ga podrzim jer razumem, dok ljudi koji nisu iz branse znaju da budu sumnjicavi da smaraju "gde si, sto te nema, sta radis itd"

 

No dosta o ovome ajde navailte na moderatore, ovo je ipak Knjiga utisaka, izbacite sve iz sebe, natovarite temu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto ti astronomski IQ nije od pomoći - riba hoće da kaže da je neki njen ortak koji je isto tako nerdy nerd kao ti postao faca kad je došao na poziciju. A njegovu čak nije potpisao ni predsednik Vlade lično.

 

Pa, ako je zaista to htela da kaže, onda je to uvreda. Prvo, ja nisam nikakav "nerdy nerd", niti znam šta to znači, a pogotovo ne ličim na onoga sa slike. Drugo, meni nije potrebna nikakva funkcija da bih se dopadao ženama, dovoljno sam šarmantan i šmeker i prirodno (u posledenje vreme čak i iznad svih očekivanja). Treće, ja sam gadljiv prema svim vrstama zloupotrebe položaja, a pogotovo seksualnim. Poznato mi je dosta primera mešanja profesora i asistenata sa studentkinjama i povraća mi se od toga. Četvrto, kakve veze asistenti na fakultetima i predsednik vlade imaju sa jednom običnom moderatorskom funkcijom na jednom običnom internet forumu, gde uzgred skoro da i nema devojaka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista... Blagojlo je sve lepo objasnio, sada se izjasnjavate o postojecim a ondak o buducim, tako da nema potrebe da se razbacujemo sa novim kandidaturama, vec da preispitamo postojece... Izborna kampanje je uveliko pocela kako u realnom svetu tako i u mjetalnom virtuelnom. Imajte postovanja prema zahtevu Blagojla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...