Jump to content

2012.08.09-11. *Jaromer, Czech Republic* Festival: Brutal Assault 2012


azal

Recommended Posts

Interesantan ovaj festival,placanje paypal-nije problem jer je meni toj najeftiniji i najsigurniji nacin placanja u zadnjih pet godina,poslednji put sam bio u Pragu 1993 na Agnostic Front-u tako da eto prilike da se ponovo poseti jedan od najlepsih evropskih gradova!Naravno najvise mi se gleda Municipal Waste ali imam osecaj da ce biti jos neka prijatna iznenadjenja,najvise bih voleo da vidim Pestilence,njih nikad nisam gledao uzivo!Ja ipak mislim kako god da okrenes da je najeftinija i najbolja kombinacija da se ide kolima, ne zavisis ni od koga i kad se preracunas,uvek te izadje put jeftinije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

А јел може договор да се прво дају паре, па ти онда да платиш? ;)

 

Ti si tu sa NBG,ako se ne varam?Moze i ta opcija ali ne znam tacno po kom kursu mi banka skida novac u tom trenutku,tako da uvek ima malih odstupanja,dogovoricemo se!Idem na MC pa me iscimaj tamo da se dogovorimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvao sam pre par dana eventim,kod njih mogu da se uzmu karte za brutal.67 eura kostaju.

 

to preko peste zvuci kao najbolja kombinacija realno. jel se zna koliko se putuje?

verovatno se putuje celo poslepodne.sve zavisi kada se krece.meni je covek na to pitanje samo odgovorio

Hi.

 

so the price is modified on the websita,60 euros the trip Budapest-Jaromer-Budapest

start 07.08.2012 night,and back 12.08.2012. a.m. 10-11

 

Thomas

www.terranisproductions.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

E do jaja excel ako bi ucinio to. Karte jos i nekako (evo, ima i na Eventimu), ali trenutno mi je glavna 'briga' rezervacija mesta u tom VIP kampu (iako je smesna cifra u pitanju), jer samo moze Paypal-om.

 

I ja cu te iscimati na MC-u, samo cu da pratim smrad Jaroslavovog pivskog podrigivanja :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pa to je super ondaaaaa samo treba doci do budimpeste\m/

voz ili bus izbor je tvoj :smile:

E do jaja excel ako bi ucinio to. Karte jos i nekako (evo, ima i na Eventimu), ali trenutno mi je glavna 'briga' rezervacija mesta u tom VIP kampu (iako je smesna cifra u pitanju), jer samo moze Paypal-om.

takodje.eksel mi je preko pm-a rekao da se raspitam ako se uplati preko njegovog imena da li ce mozda biti problema pri preuzimanju tih narukvica za vip kamp ili slicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda imam jedan predlog. Da ne bi svi posebno smarali excela, daj nekako da se organizujemo, da vidimo ko sve hoce taj kamp (posto kontam da karte mogu individualno da se pazare u Eventimu), pa da mu damo kes, i da odjednom odradimo sve rezervacije. Moze i ovde na temi taj neki spisak, tj. ko sve hoce to.

 

Znaci, svako kesira 16e plus 2e ako nosi singl sator (1-2 osobe), ili 4e za veci sator. To je circa 20e svako. Dajte da odradimo to, u kampu ima mesta za 250 satora, a ko zna koliko ih je vec bukirano.

 

Dimmu, kako se rezervise taj prevoz iz Budimpeste? Paypal-om? :haha:

Edited by Heavy Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda imam jedan predlog. Da ne bi svi posebno smarali excela, daj nekako da se organizujemo, da vidimo ko sve hoce taj kamp (posto kontam da karte mogu individualno da se pazare u Eventimu), pa da mu damo kes, i da odjednom odradimo sve rezervacije. Moze i ovde na temi taj neki spisak, tj. ko sve hoce to.

 

Znaci, svako kesira 16e plus 2e ako nosi singl sator (1-2 osobe), ili 4e za veci sator. To je circa 20e svako. Dajte da odradimo to, u kampu ima mesta za 250 satora, a ko zna koliko ih je vec bukirano.

 

Dimmu, kako se rezervise taj prevoz iz Budimpeste? Paypal-om? :haha:

pitao sam madjara to jos pre 3 nedelje ali mi nista ne odgovara. verovatno te samo stavi na spisak i to je to.deluju mi za sad veoma ne ozbiljno ne bih bas da im saljem pare unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam za te grupnjake da ne odgovaram svima posebno na pm.isto sam za taj sator samo nemam ja svoj sator pa ili da upadnem kod nekoga ili da se iskombinujemo mi sto nemamo satore pa da uzmemo,mada nemam pojma koliko kosta to sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff, pa to je bas neozbiljno. Ici u Budimpestu na prevoz samo na osnovu toga sto si na spisku? Not cool.

tako nekako... u svakom slucaju ima bus iz beograda za prag pa ako madjari nista ozbiljnije ne ponude moze se ici i tako..kakve satore preporucujete za to kampovanje? ortak i ja cemo uzeti jedan za dve osobe,njemu je puno da daje 6000-7000 za sator,a meni je licno svejedno jer isti planiram da koristim sad za prvi maj,za kampovanje pre i posle festivala itd itd. da li se moze uopste uzeti neki normalan sator do 40e koji kada padne prva kisa nece biti pun vode ili se mora dodati jos koji euro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...