Jump to content

2012.08.09-11. *Jaromer, Czech Republic* Festival: Brutal Assault 2012


azal

Recommended Posts

Uštekano sa strane. Samo sam rekao "Pa, otkud vi ovde, lepotani?" :haha:

 

Da se razumemo, nije to celokupna količina, nego dodatak na već odvojeno. ;)

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

nocio tamo tri veceri pre festa i jednu nakon festa. tj bio sam dva dana cela obilazio prag, prvi dan sa vodicem(imas onaj freetour, to das neku napojnicu vodicu), drugi dan zamak. sve u fullu. nisam isao u galerije doduse. ali sam takodje iskesirao za sobu 20e vece mislim (ova tri nocenja), ako ces u 6 ili 8 krevetnu, onda ti je oko 8 evra noc msm, tako da mozes jos jeftinije proci :haha:

 

ja sam najvise para u pragu potrosio, na hranu itd. na festu je jeftina hrana poprilicno, tamo su mi nikakvi troskovi bili.

 

i kupio sam dva para patika za po 30e kad sam se vratio sa festa, ali se ne secam da li mi to ulazi u ovih 350e ili ne.

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskucao sam detaljna uputstva sta i kako onom liku sto se potpisuje Xbir, ali sam pobrisao te PMove :D

ako vas zanima, cimajte ga da vam posalje ako je sacuvao, mene stvarno mrzi da kucam ponovo ako bas ne moram.

 

ja sam na festu bas bio opusten sto se tice troskova(nisam kupovao merch doduse), ne znam koliko su menjali cene, ali jeftinoca je u odnosu na prag. i pivo na festu nije skupo, oko evro, evro i po mislim. a ako ponesete neke zestine odave, pokriveni ste skoz :haha:

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima neka livada na kojoj je gomila maercha, razdvojena, ali to nije official merch. ali tamo ima diskova da se kupi koga zanima.

 

a ima stand odmah na ulazu na kom je official merch, ali to je sve zajedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je na istom ogromnom standu, samo je bitno da kupis tog dana kad bend svira ako su oni na turneji, jer merch ide dalje sa njima. ovi bendovi sto bleje na festivalu ce imati merch svoj na standu sve vreme da bi probali sto vise da prodaju. ja sam uzeo sebi macabre maju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...