Jump to content

2012.08.09-11. *Jaromer, Czech Republic* Festival: Brutal Assault 2012


azal

Recommended Posts

Mislis na satore, ili na satorska mesta? Za satore kapiram da ce se naci, ili se kupe ovde, a mesta su:

 

Price
+ small tent (for 1-2 persons) – 50,- CZK (approx. 2,00 EUR) for the whole festival
+ bigger tent (for 3 and more persons) – 100,- CZK (approx. 4,10 EUR) for the whole festival
+ each person will pay 400,- CZK (approx. 16,00 EUR) for the whole festival

 

Znaci, svako da po 16€ za VIP kamp, i plus ova taksa za satorsko mesto.

Edited by Heavy Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo sto se u kampu jako kradu stvari i to je vec problem godinama. te ko misli u kamp nek doda jos par eura za ostavljanje stvari. dobije se kljuc i po stvari se moze uci ja mislim 3x po danu.tako sam nesto citao na forumu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad kazes 'kamp', da li mislis na obican kamp, ili ovaj VIP (on je ogradjen, i ima obezbedjenje; cak je i podeljen na sektore, pa tako svaki posetilac ima pristup samo sektoru u kom se nalazi njegov sator)?

 

Da, ako si u VIP delu, imas 3x besplatno ostavljanje stvari, a i ovako kosta 30 centi jedno ostavljanje(30 kinti=dzaba). Tus je 1,20€, VIP WC (:haha: ) je 50 centi, itd. Cene su fer, barem meni.

Ja cu odavde ako i ponesem mobilni, poneti najgrdji i sl.

Edited by Heavy Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

elem, 'ajde ljudi STVARNO da se organizujemo na vreme. Ne sme biti improvizovanja, jer situacija je KRAJNJE ozbiljna! :)

O jebote,ko da ides na Mesec,a ne na koncert u Cesku,sta ti je :haha:

Pola godine unapred ti vices kako je situacija STVARNO ozbiljna,sta ti je bre covece? :)

 

Sednes na bus/voz,odes,vratis se i gotova stvar.Moz' misliti... :)

Plus za pola godine ce pola njih sto kazu idu 100% otkazati,al ce onda biti lakse da se dogovoris sa ostatkom ekipe 2 nedelje pre tog festivala ;)

Sta panicis vec sada...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

O jebote,ko da ides na Mesec,a ne na koncert u Cesku,sta ti je :haha:

Pola godine unapred ti vices kako je situacija STVARNO ozbiljna,sta ti je bre covece? :)

 

Ja sam se salio, stoga i smajli ;)

 

Ali fakat jeste da sam pomalo paranoican oko stvari do kojih mi je stalo, pa tako i sada (jer nastupaju odredjeni bendovi koje nisam gledao, a jedni su mi od omiljenih). Naravno da ce 'pripreme' poceti na oko mesec dana i manje, ali ovo je forum, sto da ne napisem to haha.

Put sam i nije problem (pogotovo vozom), nego me smara sto se karte placaju PayPal-om, tako da treba pronaci nacin.

Edited by Heavy Jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

bome sam put beograd-subotica ili beograd-sombor zna da se oduzi na 4-5 sati,mislim na voz. nikad necu zaboraviti kad smo isli na promociju infesta i the stone-a Sombor-Beograd 5 sati putovanja,pa ko na more da smo krenuli :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIsam video sve sta ste pisali, preleteh proslu stranu letimicno, ja sam bio pre dve god, i VIP kamp je skroz bezbedan, jer je izdeljen u sektore, i osvetljen nocu, ako te neko pokrade, to moze biti samo neko iz tih 10ak satora u tvom sektoru tako da kradja nema. U obicnom kampu(ovom besplatnom) se krade vise, i to uglavnom rade ljudi koji nisu dosli na festival. Tkd verujem da je VIP kamp bezbedan, a moze i obican, ali ako je vip 15e, sto rizikovati.

 

Btw, mi smo skontali da je Lastin bus najbolja opcija za do tamo i nazad. Krece u nedelju iz srbije, zabelejite dva ana u pragu, i posle za jaromer ;) Posto je povratni bus u ponedeljak, moracete i u nedelju vece nociti u pragu. Ali to nije skupo, ako zabodete 6krevetnu, bude 8e noc mislim.

 

Jer voz do festa i nazad izadje oko 130e, a ova opcija Lastom je 80ak evra a plus vidis Prag ;)

 

Ne radi reply:

hrana moze da se unosi u kamp, mi svako jutro odemo do Jaromera nakupujemo stvari i jedemo u kampu. Mada, kad se uzme u obzir da cene na tvrdjai nisu velike (tipa gulas neki 2e, giros 3 ili 3,5) mozda se ni ne isplati ici do grada po hranu.

 

kamp je meni najbolja opcija realno, jer je odmah do tvrdjave, evo rece Laza da su oni imali problema sa propustanjem nekih bendova dok stignu.

 

ono, jedina frka sto se VIP kampa tice je kisa, ali mi smo to nekako preziveli :) no, jedna ekipa je imala frku, i ako se ne varam sklopili su sator i spavali pod satrom nekom trece vece.

 

 

ja stvari nisam ostavljao u ormaric(mislim), omnia mea mecum porto, sve bitno u torbicu(od koje se ne odvajas ni dok spavas, tj metnes je pod glavu, pa prc da ti je neko tad ukrade), i cao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo iz Budimpeste nije lose, ali ja bih voleo da budem tamo bar dan ranije. Nasao sam ovo:

 

http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusymhdvse/spojeni/

 

Al posto je jos uzasno rano, mogli bi da se jednostavno fokusiramo na to da ugrabimo ove karte od 57e i ja isto glasam za VIP mesto u kampu. Nekako cemo se vec snaci kasnije za putovanje

Edited by WoS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...