Jump to content

2012.08.09-11. *Jaromer, Czech Republic* Festival: Brutal Assault 2012


azal

Recommended Posts

Ako zelite da vam uplatim preko mog paypala,savetujem vam da bolje pozurite jer mi krajem marta istice kartica!Tako da cu mozda imati problem daupdejtujem moj nalog preko paypala i

 

onda necu biti u mogucnosti da placam neko vreme!To su samo pretpostavke,ali bolje da se zna unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

KARTE za BRUTAL ASSAULT

 

Ko hoce da kupi karte za BA, moze preko mene. Tacnije 26og aprila dolazi u BG organizator festivala sa svojim bendom "Smashed Face", svirace u klubu Crazy Horse.

Dogovorio sam se sa njim da donese karte za BA, po manjoj ceni nego sto ce biti na samom festivalu pa koga interesuje neka mi posalje poruku :D

 

http://www.facebook.com/events/187158541384941/?ref=ts

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Velika je drama, priznajem :cry:

 

nisam znao da te posao sprecava, mislio sam da cekas neki slican spektakl od najave :(

 

rekao sam ti na Malevolentu ali se ne sećaš zbog alkohola verovatno :haha: ako do sad nije bilo dobrih najava ja ne znam šta jeste.

 

Mislim, neću džabe da stisnem caps i vozam kurcem po tastaturi praveći se da ću ići kad znam da su mi šanse 5%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odvojene pare na diram, čekaju ortačenje. Hajde da se konačno dogovorimo. Očigledno Blagi i ja ne odustajemo, javljajte se.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas kartu u Eventimu, kosta 70e, a ako nadjes nekog sa Paypal-om, mozes da je uzmes preko sajta za 60e. Put ce izaci jedno 150-200e, a spavanje zavisi...uglavnom, jedno 300e ti je neki minimum troskova, a sa 400 bi se vec malo lakse disalo :)

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...