Jump to content

2012.08.09-11. *Jaromer, Czech Republic* Festival: Brutal Assault 2012


azal

Recommended Posts

nemam pojma, na taj hip hop kemp dolaze reperi kao metalci sto dolaze u srbiju, znaci samo 10-15 godina od kad su bili relevantni :D

 

u svakom slucaju, mesto je na jedno 15-20 km od Jaromera, stize se vozom za 20 min.

Share this post


Link to post
Share on other sites

shta znam, bio solidan lajn-ap proshle godine, zvao me ortak da idemo, ali nisam bash bio pri parama.

bili ofwgkta, r.a, vinnie paz i ill bill, meth i red, m.o.p, phaorahe monch, looptroop + josh pun kurac izvodjacha.

bio i organizovan prevoz iz srbije jer su i neki nashi likovi uchestvovali u organizaciji valjda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u hradec kralove, oko 25 evra noc po coveku apartman.

nije skupo... ortak i ja smo se dogovorili da cemo u vip kamp jer je mnogo jeftinija varijanta,a i mozda ja budem uspeo da pozajmim valjan sator i vrece za spavanje te se na to ne mora trositi..

jedini je problem kako iz srbije naruciti karte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na fejsbuku je covek sa ORGANIZACIJA PREVOZA (FESTIVALI, KONCERTI) rekao da moze da se organizuje neki prevoz ali najmanje ako ima 6 putnika. jos jedan je lik pitao,rece mu covek da je cena grubo oko 100e,sto i nije toliko skupo ako vozi direkt do tamo jer je onda sve 10x lakse,a i valjda je mnogo brze nego voz..

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni je to malo para po osobi ali kad pogledas to mu je minimum 600e. ako je neko voljan neka ga kontaktira pa neka se raspita za detalje. covek koji organizuje prevoz iz bosne je rekao da ce se javiti u martu kada se vec okupi malo vise ljudi pa ce imati tacnu cenu prevoza,te mozda ne bude vise onih 130e ili koliko je vec bilo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

poznanik koji je isao prosle godine mi je rekao da je on uzeo karte u eventimu kod zelenog venca i da su im stigle prosle godine pocetkom aprila.sad kako rezervisati vip kamp,da li je neko nasao nekog sa paypal-om? sto se tice prevoza on mi je rekao da je isao busom do praga i da je povratna za studente 7000din,a 8000-8500 bez popusta(ovo su cene od prosle godine,treba proveriti za ovu). madjari su mi se javili i kazu da je prevoz budimpesta-brutal assault-budimpesta 55e. meni je to licno mnogo jeftinija opcija jer kao prvo ne moram da idem dan-dva ranije i placam hostele u pragu,pa opet kao u povratku placaj jedno vece u hostelu ili dva sve zavisi kada ima prevoz nazad,a drugo subotica mi je blizu,a subotica-budimpesta-subotica vozom je 10e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...