Jump to content

Kolekcije


Nemethor

Recommended Posts

Свака част на овим колекцијама али могао си то ваљда да усликаш неким бољим апаратом?! Толко је све мутно да се скоро не види шта је шта.

 

Uh bas me naruzi,ma siromah sam ,pa nemam novca za bolji!Slikao sam po nocnom svetlu a blic kad upalim,sve svetli.Ipak nije bas tako grdno.Za najjace stvari koje tek dolaze,ima sve lepo da se vidi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма нисам ништа лоше мислио.Колекције су ти врхунске али су саме слике лошијег квалитета па лепота и вредност тих дискова не долази до изражаја. :smile:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма нисам ништа лоше мислио.Колекције су ти врхунске али су саме слике лошијег квалитета па лепота и вредност тих дискова не долази до изражаја. :smile:

 

Ma naravno,nisam to tako ni shvatio,bice kasnije i za tebe,par vrhunskih death metal rariteta!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sto bi se reklo,da veceras efektno poentiram.Jedan od najredjih i najskupljih death metal diskova, a po meni i vrhunski death metal album.Ovo je drugi pres sa bar kodom koji je skoro isto tako redak kao i prvi pres koji je iz 1992 godine.Nazalost kvalitet prvog albuma nisu uspeli da ponovo i na drugom albumu.Svakako ovaj belgijski sastav je ispisao najlepse stranice underground death metal scene.Naravno treba pomenuti i firmu Crypta records,cija su sva izdanja,posebno bendovi Agretator,Krhoma death, na velikoj ceni zato sto su bila stampani u malim tirazima.Uzivajte jer nema puno ljudi ovaj disk u svojoj kolekciji:

 

Picture-2_zps6f05f393.jpg

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Mathory!Vidim i tebi nedostaje Ulazak u harem,ja je imao pa menjao,sad nikako da naletim na dobru kopiju...

 

dscn5702.jpg

 

Nego kad smo vec kod omiljenih domacica nemetala...Veliki uticaj imale u ranim danima i prvim kontaktima sa distorzijom:

 

dscn5704m.jpg

 

 

dscn5705k.jpg

 

dscn5706m.jpg

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sada par ultra rariteta,neki od najredjih thrash metal diskova,a pored nekih od njih cu da stavim i linkove kako su se okoncale nedavne aukcije,prava kolekcionarska bolest:

 

Najredje izdanje nekog japanskog cd-a:

 

A evo i linka sa ebaya:

 

http://www.ebay.com/itm/400420788827?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Picture081_zpsd8736677.jpg

 

Za mene najbolji ruski thrash metal album:

 

http://www.ebay.com/itm/151001877517?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Picture083_zps8d2d946e.jpg

 

Remek delo underground thrash metal scene,krv sam propisao dok nisam ovo nasao:

 

http://www.ebay.com/itm/170996381647?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Picture086_zpsd112111e.jpg

 

Ovaj bend i ovaj album su bili toliko ispred svog vremena,nazalost sve nakon toga je poprilicno lose,masterpiece:

 

Picture082_zps245dfc44.jpg

 

Ne znam koliko se ovaj bend pominjao na death metal topiku,ali ovaj album po kvalitetu ne zaostaje za prva dva Solstice albuma:

 

Picture091_zps6e6a4e96.jpg

 

I za kraj,naravno za veceras,veoma retko izdanje kultnog benda:

 

Picture084_zps8bc7172b.jpg

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...