Jump to content

Kolekcije


Nemethor

Recommended Posts

Ааааааааа бре Бојане,купићу ти на крају неки људски фото апарат да усликаш ове дијаманте ко човек а не да гледам у звезде шта је шта :haha: .У сваком случају - СВАКА ЧАСТ на овим примерцима.Плушчина од мене ко врата!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lepo mali, ali cijena je prava sitnica u odnosu na http://www.ebay.com/...cvip=true&rt=nc :)

 

Mala 2013 kolekcija ispod:

 

8139_4937841636626_1315944849_n.jpg

 

Naravno da postoje skuplje stvari,da ne pominjem americki power osamdesetih na singlicama,to su bolesne cene!Ceracemo se jos,polako,nisam ja jos ispucao svoje favorite,ha,ha!BTW,jel imas taj test pres,kad smo vec kod ND?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Par ultra rariteta iz moje kolekcije,ovog puta sa boljim aparatom,da se Sale nebi ljutio!

 

Ovo je jedno od najmisterioznijih death metal izdanja, a zasto.Zato sto postoje dva presa,jedno kao moje sa matriks kodom THR 015 MPO 01 @ i drugo sa THR 015 za koje mnogi tvrde da je dobro uradjen butleg.Naravno pres sa crnim lejblom je najredji i on je definitivno i najskuplji.Zato,ako neko bude jurio prvi pres,neka me kontaktira za reference!

 

IMG_1385_zps5c4ca756.jpg

 

Mnogi tvrde da je Pungent stench najbolji austrijski bend ikada,za mene je ovaj album ipak daleko najbolje austrijsko death metal izdanje!

 

IMG_1395_zps39b55761.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene jedan od najboljih brutal death metal albuma.Prvo izdanje na Drowned productions,cak je i reizdanje na Pathos label-u dosta skupo!

 

DSC00085_zpseaffb581.jpg

 

Po meni ubedljivo najbolji istocnoevropski thrash death metal album,redak disk do bola a bogami i papreno skup:

 

DSC00082_zps9d02c862.jpg

 

Najtrazenije i samim tim i najredje Combat izdanje nekog cd-a,ja mislim da nije stampan vise od 1000 komada!Nedavno se i pojavio i dobro odradjen ruski butleg,mada vrlo lako moze da se provali razlika!

 

DSC00087_zpsb4ebdb50.jpg

 

Ovde nema sta puno da se doda!

 

DSC00081_zps5cd34d36.jpg

 

Kao ni za ove tate!

 

DSC00086_zps5187e263.jpg

 

Posledni Deathrow album,po meni njihov ubedljivo najlosiji album ali i dalje nedostizan kvalitet za mnoge potonje thrash bendove!Pazite se butlega ovog izdanja cija je disketa srebrne boje!Ovo je inace alternativni omot,drugi pres!

 

DSC00084_zpsedffdcad.jpg

 

Malo poznat stari americki thrash sastav,nista epoholano ali sasvim korektan thrash metal sa nekim primesama Venoma!

 

DSC00083_zpsc3674aa8.jpg

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...