Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

Bečejci, Temerinci, Gradištanci, Jarčani i Novosadisti koji bi da idu organizovano sa ekipom na Metallicu - 021/6912810 nazovite i prijavite se, tj. rezervišite svoje mesto u busu!

Kad se krece,kad se vraca i sl?Ovo bi me mozda zanimalo bas zbog toga sto je veoma moguce da cu raditi i taj dan i dan posle koncerta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bečejci, Temerinci, Gradištanci, Jarčani i Novosadisti koji bi da idu organizovano sa ekipom na Metallicu - 021/6912810 nazovite i prijavite se, tj. rezervišite svoje mesto u busu!

 

Je l' postoji opcija za Subotichane? :cool:

 

9-ti je međunarodni neradni dan.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Victory_Day_(9_May)

 

Ovo nije slavljeno od raspada SFRJ. :razz: A mogli bi da ga proglase neradnim danom, makar ove godine. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima toga naravno dosta i ovdje, bas zato sam i spomenuo! Ali ipak je to izuzetak, a ne pravilo...

Bilo kako bilo, mene je odusevio datum kad sam vidio, jer nema nista bolje nego kad ti je poslije koncerta neradni dan. A to se bas nekako rijetko desavalo prethodnih godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislio da je u vascijeloj Evropi neradni dan.Sad vidim da piše "u Srbiji se obilježava,ali je ipak radni dan..."

 

Ja ću vjerovatno uzeti osmi slobodan dan ili ću koji sat ranije izaći sa posla pa pravac Ušće.

Edited by metallicus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se krece,kad se vraca i sl?Ovo bi me mozda zanimalo bas zbog toga sto je veoma moguce da cu raditi i taj dan i dan posle koncerta...

 

Iz Bch u 15h, iz Ns u 16h, kako trenutno stvari stoje. Od NS do BG se ne staje, idemo autoputem. Povratak odmah nakon koncerta, istom trasom, klasika. Kupimo nekoliko iz NS, već je ugovoreno.

 

Je l' postoji opcija za Subotichane? :cool:

 

 

Ako dodjes do Beceja, da :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

'oce neko da ukrade onu reklamu na zelenjaku u moje ime? :mrgreen:

moram da priznam da me od svega ovoga najvise interesuje Gojira, pa Machine Head, na kraju tek Metallica. a sto se tice vremena, mislim da ce biti lepo. mora da bude lepo, mamu im jebem, dovlacim dve torbe opreme za fotkanje.

  • Upvote 3
  • Downvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sad ovaj Meksikanac predstavlja Metallicu!? Ma, kad sam ja slusao Metallicu (druga polovina osamdesetih), nisam ni sanjao da ce ovakve gluposti da snimaju ("Load, Reload, Death Magmetic itd.):angry:

  • Upvote 5
  • Downvote 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...