Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

Svirace "One" sigurno, ali ne verujem da ce ponavljati "Blackened" i "Harvester of Sorrow" koje su svirali prosli put. Moguce da ce nam zapasti "...And Justice For All" ili"The Shortest Straw". Lars vodi racuna o listama :).

 

'Оћемо Disposable Heroes!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da ne ubace domaću "podršku".

 

Znate ono, prvo Olga izlazi, najavljuje mladog i perspektivnog Đorđa Davida, i posle njega Vlada Jet Bend nekih sat i po vremena.

 

Bilo bi masovnije samoubistvo nego u Džonstaunu, Gvajani.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da ne ubace domaću "podršku".

 

Znate ono, prvo Olga izlazi, najavljuje mladog i perspektivnog Đorđa Davida, i posle njega Vlada Jet Bend nekih sat i po vremena.

 

Bilo bi masovnije samoubistvo nego u Džonstaunu, Gvajani.

Meni bi bilo drago kad bi ubacili domacu podrsku, samo da bude zanrovno bliska i ne Atlantida.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ивица Дачић изјавио да ће нам пружити помоћ у виду водених шмркова, сузаваца и да ћемо добити тоне сапуна и шампона из робних резерви."

 

Taman da rashladi podivljalu masu koja nadire prema predstavnicima Turbo Folka!

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parking Death, Inc.

 

Za mene predgrupe k'o iz Sofije pre 4 godine (Sword, Down), zvucna imena, ali cim krene Morricone ima da zaboravim da sam ih ikada gledao.

 

I WAS BORN FOR PARKIIIIIING!

 

Jes bre obidjosmo Sofiju 5 puta uzduz i popreko da nadjemo mesto.A mi za vama ko budale,hahahaha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Organizovano iz Niša!

 

Nakon uspešno organizovanih odlazaka iz Niša, kako za Beograd (na koncerte Paul Di'Anno, Motorhead, Deep Purple, Metallica, Deep Purple (Again!), Whitesnake, Iron Maiden, Judas Priest/Whitesnake; za Sofiju (na koncerte Helloween, Circle II Circle/Doro/Saxon, Sodom, Judas Priest/Queensryche, W.A.S.P, Destruction, Black Sabbath/Black Label Society, Helloween (Again!), Iron Maiden, Kiss, AC/DC, Sonisphere Festival (Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Manowar, Rammstein, Alice In Chains & Stone Sour), Scorpions, W.A.S.P (Again!), Helloween/Stratovarius, Cinderella/Mr.Bg & Judas Priest/Whitesnake/Saxon/Slade...tako i za Skoplje (Kreator)...ovog puta idemo u Beograd na Metallicu,Machine Head & Gojiru!!!

 

Cene karata su:

3300-Parter (Stajaća mesta pozadi),

4400-Fan Pit (Stajaća mesta napred),

5500-Tribina (Sedeća mesta napred).

 

Cene prevoza na relaciji Niš-Beograd-Niš su:

1500 din za uplate u februaru,

1600 din za uplate u martu,

1700 din za uplate u aprilu

1800 din za uplate u maju.

Polazak je 08.05.2012 u 13h sa parkinga "GUSAR" (kod Tvrdjave, kao i za sve prethodne koncerte). Za one koji nisu iz Niša neće biti problem da nadju isti, jer se nalazi u strogom centru grada i svi naravno znaju kako doći do njega. Dolazak u Beograd je do 17h, a koncert počinje u 20h. Povratak za Niš je 45 min po završetku koncerta.

 

Organizator prevoza je Rock N’Roller Promotion iz Niša.

 

Ljudi iz Niša karte i prevoz mogu kupiti/uplatiti u turističkoj agenciji BIG STAR, Dušanova 65 (preko puta beer komerca).

 

Za one koji su van Niša, uplate se vrše "POST NET-om" ili preko žiro računa. Dakle odete u poštu ili banku i pitate sa kog šaltera možete da pošaljete novac. Oni vas upute na odgovarajući šalter i vi mi pošaljete novac na osnovu mojih ličnih podataka koje ću vam poslati na pp ili reći telefonom. Kada podignem novac stavljam vas na spisak. Znači, NE POSTOJI POSEBNO PRIJAVA A POSEBNO UPLATA, već se to vrši istovremeno obzirom da ljudi imaju potrebu da se iz nekog razloga prvo prijavljuju, pa onda odjavljuju, i time prave nepotrebnu zabunu i gužvu, pa smatram da je ovako mnogo jednostavnije. Kada se budete prijavljivali, od vaših podataka mi trebaju ime, prezime i mobilni broj telefona. Znači, ukoliko prijavljujete više osoba, prvo prikupite ove podatke i novac od svih koje prijavljujete pa se tek onda javite da se prijavite kako bi smanjili gužvu.

 

Ukoliko imate neka pitanja ili postoji nešto što možda nije do kraja razjašnjeno u ovom prvom postu, slododno postavite pitanje ili ovde ili na pp, i ja ću vam naravno odgovoriti...

 

Za sve dodatne informacije javite se na telefone:

 

018-252-484 & 515-047– Big Star

063-426-958 –Johnny

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...