Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

Karte iz knjizare Vulkan su jos gore. Isto tako na A4 papir samo mnogo losa stampa papira, prosto me brine da li ce biti problema sa citanjem bar koda. Jos ne daju fiskalni racun. Kazu da ne mogu da daju fiskalni racun jer nemaju na osnovu cega da daju fiskalni racun (?!). A kako onda ovi iz Delfi knjizare daju, wtf?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni nije jasno sta je ta e-karta ako se preuzima uzivo i dobija fiskalni racun uz nju?

 

Ne znam zashto su ovom prodali e-kartu, a ne redovnu. E-kartu skinesh s naloga na sajtu firme koja prodaje karte (gigstix npr.) ili ti je poshalju mail-om i skinesh je. I odshtampash.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karte iz knjizare Vulkan su jos gore. Isto tako na A4 papir samo mnogo losa stampa papira, prosto me brine da li ce biti problema sa citanjem bar koda. Jos ne daju fiskalni racun. Kazu da ne mogu da daju fiskalni racun jer nemaju na osnovu cega da daju fiskalni racun (?!). A kako onda ovi iz Delfi knjizare daju, wtf?

 

Ako vec uzimate karte u Beogradu, iskoristite priliku kad ste u centru i odete u Eventimovu centralu kod hotela Palas na Toplicinom vencu i uzmete normalnu kartu, da se ne zajebavate sa A4 listovima i sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...