Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

Nisam je jos procit'o :D ...a i nema bas puno slika :haha:

 

Sta znam, klasicno paperback izdanje, nista nabudzeno po pitanju kvaliteta papira, ima 440 stranica, a meni je bitno bilo da je od renomiranog autora i da je cijena povoljna. Knjiga inace kosta mislim oko 900 din, a ja sam imao neke popuste, plus sto je bilo oko Nove godine, pa me je izasla jeftinije.

 

Ja kupio tu knjigu. Stignem do jedno 90 strane, okrenem sledecu kad ono 125 wallbash.gif A bacio racun pa nisam mogao da vratim... Pa proverite pre kupovine da nema istu gresku.

 

Pih jebote, bas shit... Sad prelistah ovaj moj primjerak, ali ne bih rekao da ima tu falinku. Tu mi je i racun, na svu srecu, pa znam sta ciniti ako na to naidjem.

Edited by Runner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Između 14 i 45 minuta, zavisi da li će doživeti sudbinu Van Gogha sa prošleg nastupa Metallice ili ne xD

 

nadamo se da nece biti tako, ipak su ovo poznatiji bendovi :)

bilo bi idealno da oni i machine head sviraju po sat vremena, taman do 8h dok ne pocne metalika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa obicno im tako krecu koncerti, zalazi sunce i polako pici Morricone...

 

Nego, ja tek sad vidim da pre nas ima samo jedan koncert, dakle otici ce se na gig bez predznanja formata liste i takvih infoa, sto samo podize lepotu dogadjaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...