Jump to content

2012.05.08. *Ušće, Beograd* Metallica, Gojira, Machine Head


Ninoslav

Recommended Posts

Pa obicno im tako krecu koncerti, zalazi sunce i polako pici Morricone...

 

Nego, ja tek sad vidim da pre nas ima samo jedan koncert, dakle otici ce se na gig bez predznanja formata liste i takvih infoa, sto samo podize lepotu dogadjaja.

Ovo je prava stvar. Nadam se da me niko tog dana neće spamovati klipovima iz Praga, voleo bih da ovo bude tek drugi koncert na koji idem da se iznenadim izborom pesama. Izuzev crnog, jelte. :zeleni:

 

Što se tiče muzičkih želja, slažem se da bih voleo da čujem Disposable heroes, leglo bi mi par pesama sa Justice, i komotno mogu da zaobiđu Load, Reload i St. Anger. Death magnetic, sa druge strane, gimme some of that! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da u svakom slučaju otvaraju sa Ecstasy of Gold/Enter Sandman, e sad obično bendovi tako kada sviraju ceo album opiče njega prvo, mada, ko zna, možda i promešaju malo, da masi bude interesantnije.

 

Ja se nadam da neće biti apsolutno ništa sa Load, Reload i St Anger.

Word i ostatak officea. Naročito ako uzmemo u obzir da sam Black traje preko sat vremena, tako da će i ovako faliti vremena za najjače stvari.

 

Ma kakav St.Anger,koga briga za to smece.

 

Čini mi se da taj album polako postaje zaboravljen, na svu sreću. :haha:

 

ionako će ga svirati celog u Americi na onom svom festivalu. :)

No shit? Aaaaa. bolje njega ovde da teraju celog. :/

 

 

Meni najvažnije da čujem 3 omiljene, Creeping, For Whom, Fade, zatim One, Master, Battery, Ride, još masa stvari sa prva 4...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ride the lightning,Shortest straw,Eye of the beholder,Blackened,Justice,Escape,Four horsemen,Trapped under ice,Battery,Damage...Bilo sta od ovoga bilo bi uzivanje ali znam da su to samo pusti snovi jer komercijala ima prednost inace bi bila Metalika ko Exodus u velikoj sali skc-a. :haha:

Sutra kupujem ulaznice,konacno skupio lovu,jeah!Vidimo se u parteru!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

007,JAMES BOND DOLAZI U BEOGRAD NA KONCERT,he he he...ZA dosadasnjih 5 certova metallice,skoro sve navedena pesme sam chuo bar jednom.....prvi put ih gledao 88e ,11og septembra u Budapest,prva stvar je bila Blackened,druga For Whom the Bell...,treca Sanatorium, pa naravno 4 horsemen,pa Thing that should...6a HARVESTER....ne secam se rasporeda posle toga,ali mislim da je i ovo dovoljno za suicide,loool :pivopije::rockdevil: VIDIMO SE LJUDI!!!

METALLICA?! PA TO JE NAŠA FAMILIJA!!!

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ride the lightning,Shortest straw,Eye of the beholder,Blackened,Justice,Escape,Four horsemen,Trapped under ice,Battery,Damage...Bilo sta od ovoga bilo bi uzivanje ali znam da su to samo pusti snovi jer komercijala ima prednost inace bi bila Metalika ko Exodus u velikoj sali skc-a. :haha:

Sutra kupujem ulaznice,konacno skupio lovu,jeah!Vidimo se u parteru!

 

Zasto snovi? Metallica je bend koji posljednjih godina najvise na planeti mijenja setliste ja mislim. U zadnje vrijeme su svirali i Ride the Lightning (u ZG npr.) i Battery, Blackened, The Four Horsemen, Hit the Lights jako cesto... Ko je imao srece da mu se zalomi mogao je cuti i Trapped Under Ice, Shortest Straw, Damage Inc... Kao i Orion, The Call of Ktulu, Leper Messiah, Disposable Heroes ili cak i I Disappear recimo.

 

E sad sa ovom konkretnom turnejom je "problem" sto ce svirati cijeli Crni, pa ce im ostati prostora za nekih recimo najmanje 6 a najvise 8 ostalih pjesama, tako da je pitanje da li ce tu biti mjesta za neka veca iznenadjenja, ali znajuci njih, ja tipujem najmanje na jedno.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...