Jump to content

2012.04.02. *KC Grad, Beograd* Crippled Black Phoenix


badass

Recommended Posts

Odlican koncert, premalo ljudi. Pretilo da bude blamantno, ali smo se ipak izvukli na kraju, cini mi se.

 

Jebite se elitisticki pederi, CBP su ojebali i napravili bar jedno 5 puta zanimljiviju svirku od God Is An Astronauta.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je pretilo da bude katastrofa, ali iscupali smo se kao publika. I svaka njima cast na kontaktu sa publikom, neposrednosti, i energiji. I bas bio kralj ovaj gitarista kad je onako najopustenije usetao u publiku.

 

 

Btw, sto su ljudi koji slusaju GiaA elitisti, meni su oni bas easy listening band, nema sad tu neceg posebnog u njihovom zvuku to be elitist about.

 

Ali sve u svemu jako dobar koncert, uprkos deficitu publike, i svaka cast Phoenixima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, sto su ljudi koji slusaju GiaA elitisti, meni su oni bas easy listening band, nema sad tu neceg posebnog u njihovom zvuku to be elitist about.

 

Pa da, pre bi trebalo za CBP da se kaže da ih slušaju elitisti. :haha:

 

Ja nisam bio na certu jer mi je bila skupa karta za bend koji (prema mom mišljenju) ima dve-tri dobre pesme, jbg, ne volim ove allstar bendove.

 

Koliko je na kraju bilo ljudi?

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je oko 50-70 ljudi po mojoj proceni... meni je bio sjajan koncert, kako je odmicao sve je bilo bolje i bolje i na kraju totalan haos :D Svaka im cast, svirali su ko da nas ima 500 a ne 50, meni je bas bilo super... steta za slab odziv publike, opravdali su cenu karte bar meni, ljudi su svirali sigurno 2 i po sata

 

http://www.youtube.com/watch?v=WYFCWfl-6Mc&feature=channel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beše preko dva sata, to sigurno. Svirka je bila sjajna, zvuk dobar, muzičari na vrhuncu, ljudi uživaju na bini. I sve opušteno i domaćinski, uz lep kontakt sa malobrojnom publikom, nimalo pretencioznosti.

 

Šteta za slabu posetu. A šteta i što nije bilo diskova osim novog. :mhihi:

 

P.S. Horsko pevanje - pobeda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek svirao u Electric Wizard-u, Iron Monkey, Teeth of Lions Rule the Divine sa Lee Dorrianom, Stephen O’Malley-em, Greg Anderson-om, u prevodu covek car, bas super lik :)

 

Lepo sam te naucio! :P

 

 

@Lou

Tako je, slazem se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert bio do jaja.

 

Nego, viđam maltene iste ljude da komentarišu po svirkama na koje idem, kapiram da ću da vas iscimam da se upoznamo na jednoj od sledećih. Mislim na "noviju" kompaniju (jebiga, meni su ljudi regovani na forum poslednjih 5-6 godina i dalje "novajlije" :haha:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pi jeee sto ima mnogo iskompleksiranih ljudi sa ovim minusima sto dele

 

@vitamin k experience - ovog sa raspalom bebom na avataru ces prepoznati na snimku, odma ispred gitariste Justin-a peva i gubi se, a jos jedan izgubljeni se nalazi odma pored njega, to sam ja

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

pi jeee sto ima mnogo iskompleksiranih ljudi sa ovim minusima sto dele

 

@vitamin k experience - ovog sa raspalom bebom na avataru ces prepoznati na snimku, odma ispred gitariste Justin-a peva i gubi se, a jos jedan izgubljeni se nalazi odma pored njega, to sam ja

 

Picko! Sad smo provaljeni!!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...