Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne znam koliko vas ima iskustva sa nižim fudbalskim ligama u našoj predivnoj zemlji, jer verovatno malo vas gleda i Prvu ligu naše države, iz razloga jer je interesantna isto koliko intervju Lee Kiš sa Vendi - nita šta pametno da čuješ, niti šta lepo da vidiš.

Međutim, niže lige imaju svoje čari, naročito seoske. Ja sam imao tu sreću da treniram fudbal i nesreću da igram u FK Topoljak iz Grabovca.

Postoje sela u trsteničkoj opštini koja gaje dugogodišnje rivalstvo, ka na primer gore navedeni FK Topoljak i FK Beli Orlovi iz Tobolca. Tako mi odemo kod njih na gostovanje, oni nas polome kao pičke, sudija ne sme da svira ništa jer će opet da ga vežu za drvo pored Morave.

Onda ostane da čekaš da oni dođu u drugoj polusezoni na tvoj teren. Tako ej bio osvanuo transparent NOŽ, KOLAC, TOBOLAC, pa zamalo da najebemo svi jer je neka pijana budala našla stari čaršav i malo crne farbe.

Nego, odemo mi jednom u Brezovicu da igramo, u brdo, pizda materina. Teren nije ravan, ima brežuljak na sredini. Mora jedan da stoji na pola i da viče EVO SU IDU kad protivnička ekipa krene u napad. Tad sam prvi put u fudbalskoj karijeri igrao na poziciji izviđača.

Elem, pored terena odmah kukuruz. Kad nam ode lopta u aut, moraš da zađeš u kuruze da je tražiš. A seljaci, igraju an svom terenu, gledaju ih žene i devojke, isprimali se, polomiše nas. I ode lopta u aut, ortak ode u kukuruze po nju i umesto lopte namerno ubere bundevu. Zatrči se da izvede aut, ovi nisu ni videli da ne drži loptu, baci onu bundevu u vis, jedna džovan se zaleteo kao bik da je izbije glavom i - PLJAS!

Kad je to puklo jebem ti muku. Pade gegula u nestvest kao sveća, ona bundeva pukla na pola, sudija ne zna šta da svira, a navijači već uleću na teren sa motkama.

Kad nas tad nisu ubli, ne znam kad će.

Nemanja Cvijetić, sportaš.

 

Dovla, istina je ovo? :haha:

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

90% ловачке приче. Одакле си ово пренео?

 

Тачно је да постоји ривалство. Тачно је да су добили добре батине током игре у Тоболцу, па смо ми попили још горе батине код њих. Било је толико крљања да смо напустили терен у седамдесет и неком минуту јер буквално је било крљања на сваких 2-3 минута. Ми смо имали 2 играча мање још у првом (протести и туче) плус бар 6-7 жутих. Они су до прекида имали 2 црвена картона, а требало је да имају бар 5.

Судија свира почетак утакмице, наши играчи крећу са центра и одмах кидање, у 2 корака.

 

 

Ја сам после те утакмице добио суспензију од годину дана јер сам био службено лице Орлова, а екипа је напустила терен.

 

Следеће сезоне су послали неку дечурлију у Тоболац, покидали смо их 2-0 или 3-0, не сећам се, а у Грабовцу одиграли нерешено.

 

Једе говна и за оно Нож, колац...

И за остатак текста лаже, гарантујем животом.

 

У Брезовици нису могли да играју јер то је други фудбалски регион. Врњачка бања и тако то. Ај, што је то слагао, али они немају уопште фудбалски тим. Знам проверено јер 2 играча из Брезовице играју за Орлове, па смо разговарали на ту тему.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja u poslednje vreme viđam da mi po njuzfidu iskaču lajkovana pisanja tog nekog Nemanje Cvijetića, evo danas baš pročitah ovaj tekst, naravno da je izmišljeno, što Major kaže (bar) 90%. Ne znam ko je lik, bloger neki, šta li je. Skontao sam da kad okači tako neki status, par stotina lajkova, okači neku metalštinu ili sl. pesmu - 10ak lajkova :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...