Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

70 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Aktivno pratim samo F1 i MotoGP-2-3, ovo drugo kad šta uhvatim, smara me da jurim streamove

 

Nije ovo na strimu, prenosi eurosport, ja preko strima gledam jedino ako sam van bg-a, moja topla preporuka, odavno nije bilo ovako kvalitetno GT takmičenje, čak je mana što ima 70 posada! Sve najbolje marke McLaren, Mercedes, Aston Martin, Nisan, Bentli, Audi, ferari, Porše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja svaki put guglam strimove xD

 

Ae bre Humane pogledaću, šta me navlačiš :D :D

 

@Kazim: U F1 pošteno nije kao nekad, mada ima par svetlih tačaka (Max Verstappen i promena pravila za sledeću sezonu), ali je MotoGP ludnica, jedna od najboljih era svih vremena se trenutno odvija...

 

Razumem te za vožnju, odvozim i ja nekad Rally of Toplica kad svratim do rodnog kraja, Citroenom C3 XTR, mali ali izuzetno energičan... 1.4L, 90 konja, oće i do 170 da ide, mada nije kao da imam dole gde da razvijam to ako ne idem do autoputa :haha:

Semiautomatik, šaltam brzine onim leptirićima iza volana, ložim se :D

 

Ja sam mišljenja da su 4 točka super ali su motori daleko veća umetnost, gde jahač cilim svojim tilom upravlja mašinom, nasuprot upravljanju kontrolama... Ali se ne bih zezao s motorima, da ginem da ostavljam sitnu decu i to :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, znam o cemu pricas...imao sam nekad mazdu 121, skroz tai zonfic, samo '91 godiste, sad vec old skul :bigblue: Cakie i slicna konjaza i maksimalna brzina bila

 

Ja se nesto ne lozim na motore, da li svesno ili nesvesno...vise volim kacam zavaljen, na koliko toliko stabilna 4 tocka

 

I sto se tice ekstremnih sportova na snegu - vise sam za klasika skie, nego snoubord...dve daske su dve daske :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se slabo vuzgam po snegu... A 4 točka vs 2... Kao klinac sam pizdeo što je Rossi odlučio da ne prelazi u F1, ali ga na kraju razumem što mu je motocikl strast, ljubav i lepota, a F1 su, što kaže Hejl, šoferčine :haha:

 

Super su automobili, a motor ni ne razmišljam da nabavim nekad, ali je matematika prosta, ovde upravljaš volanom, menjačem, pedalama, osećaš G silu i vibracije itd, daleko od toga da je neki sterilan osećaj kao kad igraš igricu, ali kod motora imaš isto to plus pomeraš težinu u svim pravcima u tri dimenzije, svaki gram i centimetar se računa, cela jedna dimenzija više... Bukvalno vidim to kao umetnost.

Nevezano za priču 'da li su ti motori kul', da l' se ložiš da budeš neki bajker šmeker i ta sranja, da snimaš goproom truckajuće guzice suvozačicama iza sebe...

 

Sam Valentino je upotrebio adekvatan glagol za to dok je objašnjavao kako se na kraju ipak odlučio da ostane na motoru:

I like driving cars, but for me riding bikes is more exciting, you can express yourself more.

 

Umetnik čovek :)

 

Au što sam napisao noćas lep post, neveruem da se nije postovao, mislio sam da jeste. Sad već nije ista magija momenta :D

 

Hteo sam da kažem - automobilom upravljaš kontrolama, volan, menjač, pedale, jeste da osećaš G-silu, vibracije i to, daleko od toga da je sterilan osećaj kao kad igraš igricu, ali kod upravljanja motorom postoji još cela jedna dimenzija, celim telom balansiraš u svim pravcima u tri dimenzije, svaki centimetar i svaki gram se računa. Kod automobila je prijanjanje statičko stanje, a kod motocikla dinamičko, menja se iz sekunda u sekund i njime upravlja (pakleni) vozač.

Bukvalno vidim to kao umetnost, kao da uzmeš klavir koji ima samo bele dirke pa mu dodaš i crne. :)

 

 

Sam Valentino Rossi je odgovarajuć glagol upotrebio kad je objašnjavao zašto se odlučio da ipak ostane na motoru (ostalo mi na clipboardu od sinoć :D):

 

I like driving cars, but for me riding bikes is more exciting, you can express yourself more.

 

Čovek umetnik :)

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha prošao je nego je bio na sledećoj strani, ne znam što se otvorila prošla kad sam kliknuo :haha: :haha:

 

Ne mogu da gledam ova dva slična posta jedan do drugog, kad bi neko napravio kompilaciju najlepših delova pa stavio u jedan :haha: :haha:

 

:wub:

 

Gle, dosta sam se dobro prisećao kako je išao prvi post :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vukov perverzni plan, prvo proguta baku, pa glumi baku, perverzna seksualna priča u suštini :D

Nisam nikad razmišljao o tome, vuk cross-dresser, bezobraznik :D

Barem da je Alisu u Zemlji Čuda iskoristio, to mu je bio zicer.

 

Zloupotreba ljudskih seksualnih instinkta u svrhu opstanka kapitalizma :haha:

 

 

Kakav susret giganata paranoje i teorija zavere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citroenom C3 XTR, mali ali izuzetno energičan... 1.4L, 90 konja, oće i do 170 da ide, mada nije kao da imam dole gde da razvijam to ako ne idem do autoputa :haha:

 

Mala ispravka za brata Kazima :bigblue:

 

Nije 1.4 nego 1.6L, 110 konja, ide preko 180 :blek:

Sećam se ja da sam vozio više od 170 nego reko da ne lažem čoveka, nije se uklapala priča u specifikacije za 1.4... xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...