Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

70 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

9 hours ago, kuruz said:

razumeo bi, nije ovo Engleska sa normalnim klubovima i navijačima
ovde jedan klub radi kao ispostava DB-a, Udbe i SPC, potpuno neverovatna kombinacija, ali traje tako već 70 godina

shvatio bi Erik sa čime se borimo, kakve su zablude u pitanju i koliko je teško iznaći unutrašnju snagu da se tome otrgneš kad se otruješ kao mali

Istina sve. Jebi ga.

Premda, Partizan je KOS za trku imao, a i Zeku prdeža. Ali bolje i to nego debeli debeovci pojačani raskalašnim popovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odma da vam kažem čovek apsolutno zasluzuje da se prati..lud je ko konj

Mislim da sam u prošlom pročitao u komentarima za njegovog sinčića gde je napisao da nije bilo nekog leka da bi odavno bio pocivsi i o toj njegovoj borbi oko lečenja itd. .. toliko sam se skenjao da ne mogu vise da ga gledam istim očima

Onda izadje vesnik posle kupa i ja u istom trenutku neverica i umirem od smeha.

Covek je bolesnik..ludak i genije

Definitivno je Pantara kralj..zaslužuje posebnu temu...Bog!!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasluzuje kurac u dupe i malj u glavu, jebo mu ja mater. Zmaj od Sipova je za ovog bog. Sve to bi trebalo potrpati u neki radni logor, pa da vide oni kako to izgleda, malo.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao bi i on, sa onim debilkom od sina, da se prikuca u neki kiosk u npr. Ustaničkoj.

Onim crnim džipom sa fejsograma, što ste ga kačili ovde, bembarom, koji li je već kurac krasni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...