Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

70 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

brate nijedna scena se ne moze porediti kad izrodi zapucase u ledja Smokiju u Neretvi

mada je jos gora ona kada krene Padaj silo i nepravdo ahahahahah

sta su se sve dosetili da snime u pm

od svega izuzimam Kozaru jer je tamo svaka scena prezajebana, jos vucem traume od tog filma kao klinac\

a Kraljevski je laka zajebancija

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bezi bre...svaka scena sa Oliverom Markovic i onim detetom, pa kad Bata gusi dete, Felba sa Smokijem, kad Ridji siluje Milenu..ma sve, ne mogu ni da se prisecam

Neretva je carska...kako je Sutjeska onako zakazala nije mi jasno..jbg niko nije smeo da se prihvati, dali je Stipetu i on sklepao kako je umeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam majore, ne volim nesto taj navijacki opus ali bas

od starih volim pune tribine ludih navijaca..ali mi je bila uvek jaka npr kad su ranije praktikovali igraci da ne izlaze na teren pre utakmice da se pripremaju vec to uradi protivnicka ekipa

i onda igraci Zvezde izlaze iz tunela kada su sudije i taj drugi tim vec spremni i onda krece pesma i koreografija

svidja mi se i ona napred zvezdo, crvena zvezdo i to je to

ostale su mi kurac, mada ni ove dve nisu daleko

generalno svi ti navijaci mi idu na kurac jer je klub u njihovim kandzama i n emoze od njih napred

olos i kriminalci

stoka

umeju da naprave atmosferu, umeju da nacine koreografiju, nije to lako, ali onda sve to zaseru pesmama o kosovu, mladicu, pukni zoro i sve mi se smuci

ali da bi platio da cujem da navijaci partizana pevaju npr Partizan sam tim se dicim to bih

ahahahahah carski bi bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...