Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

http://www.bbc.com/sport/0/football/34822518?ns_mchannel=social&ns_campaign=bbc_match_of_the_day&ns_source=facebook&ns_linkname=sport

 

Какав доктор, одмах сам се сетио оне приче одавде о томе који је најбољи посао на свету.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лаловићу, овери и испоштуј.

 

http://mondo.rs/a848...rtski-list.html

 

Ја узео малопре, нисам ни знао да постоји.

 

Раде ми неки другари тамо, Шећеров је уредник. Видећемо, није баш то најозбиљнија прича, паре су танке/нема их. Ја бих волео да се задржи, свакако узимам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Раде ми неки другари тамо, Шећеров је уредник. Видећемо, није баш то најозбиљнија прича, паре су танке/нема их. Ја бих волео да се задржи, свакако узимам.

 

Нека их СОС изрекламира како треба и могу некако да гурају.

 

Неле, интервју у наставцима. :bigblue:

 

Само Зона сумрака.

 

Ову ТВ ревију је матори куповао. Тих година била помама за Чумаком. Наравно, није узимао због тога, али се сећам да су у сваком броју делили картице са његовим ликом.

 

Маштам да једног дана покрену онај магазин 442.

 

Такође и неки магазин о кошарци. Нека комбинација Коша, Супер Коша, ДТ кошарке, Фиба баскета и оног НБА магазина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нека их СОС изрекламира како треба и могу некако да гурају.

 

Неле, интервју у наставцима. :bigblue:

 

Само Зона сумрака.

 

Ову ТВ ревију је матори куповао. Тих година била помама за Чумаком. Наравно, није узимао због тога, али се сећам да су у сваком броју делили картице са његовим ликом.

 

Маштам да једног дана покрену онај магазин 442.

 

Такође и неки магазин о кошарци. Нека комбинација Коша, Супер Коша, ДТ кошарке, Фиба баскета и оног НБА магазина.

 

Био је 4-4-2 у Хрватској, спектакуларнно је пропао, иако је било сјајних људи који су писали. Нема овде публике за било какве сличне ствари, зато и Десетку највероватније чека скори крај. Уз то што су Небојша Петровић и Шећеров тамо главни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сањао сам малопре Благоја, па се тргох, дограбих таблет да то прибележим.

Разговарамо неко женско чељаде и ја, жали ми се како јој требају паре за бус до Никшића, не зна ни шта ће, ни где ће. Кроз причу потегох саборца Благог, она вели да га зна и то добро, па се ту разнежих и дадох јој свепаре што сам имао.

Благи, врати се да ме курве не би пљачале

Благи, врати сеи све ће бити као пре.

 

А да јој нисам дао, било би - хеј, цуро шећеру, немам ја за вечеру..и онда би Леми опет рекао да сам усташа.

 

Кише јесење, изгледа да добро пљушти.

  • Upvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...