Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ajmo umesto tih Informer sranja, malo realne price, koga je on to reketirao, cime ga je ucenjivao, kojom silom mu je pretio.

 

I sto mu ne bi smestio neko od ovih koje obilato pljuje svakom prilikom.

 

Nisam nesto zesce u toku i retko ko nema putera na glavi, al' Andjus mi je oduvek bio simpatican jer ga boli kurac xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj lik kojeg je Anđus navodno reketirao ima firmu Europark

toj firmi je FK CZ jemčio 2011. godine za ozbiljan kredit, dug CZ u knjigama na dan 31.12.2015. je bio preko 4 miliona evra

uopšte me ne bi čudilo da je ovaj stvarno reketirao

 

sve same muljage, samo je pitanje kad će koga da izvuku iz fioke

Share this post


Link to post
Share on other sites

ако ништа друго, анђус је барем повалио мају маријану, цмокимо га ја и вожд погани у позлаћено куре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povodom izjave Zvezdinih jugo-četnika u penziji?

 

Istorijski nepobitna činjenica je da je dr. Franjo Tuđman bio učesnik NOB, činovnik u JNA, borac protiv fašista, i kao takav naravno da će da se učlani u FK Partizan, pa Partizan je sinonim za antifašističku borbu, kao što je Zvezda sinonim za SNS i Cecu.I Kebu. Posle je skrenuo sa puta, dešava se to, nije trebao da napušta Partizan, jer Partizan čini čoveka dobrim, Zvezda čini čoveka ciganom, a Dinamo ...a Dinamo je iz onaj iz Pančeva i Ćuprije. Prema tome, zna se, obučio je ustaški kadar - Prosinečkog koji postaje trener FK Crvena Zvezda, naravno jugo-četnici su u nepobitno ustaškoj krvi nalazili utehu u zrncu one čačanske krvi od tetke, ali od Čačka u Prosinečkovim venama teče možda samo rakija, koju ni Neša Galija ne može da smisli, kao što ni Velja Ilić ne može da smisli Čovića jer je kreten.

Saradnja Đokovića i Ančića je takođe za dublju analizu kao i saradnja FMP2 i Idee.

 

Korpus Delikti :

prosinecki.jpg

vucic-zvezda.jpgKolinda-i-Vu%C4%8Di%C4%87-735x400.jpg

RTRT7IE.jpg

Edited by Hail Metal
  • Upvote 6
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аутобуска станица у Крушевцу, 3 Пољака и 3 Пољакиње улазе у бус и креће њихов мљац жвљац разговор. Ваде мапу Балкана и траже Ивањицу, где путују.

Једна Пољакиња седа код бабе, преко пута мене, и баба која је јела Пардон штапиће понуди и Пољакињу. Пољакиња узима 3-4 штапића, поједе и вади новчаник да плати баби.

 

Не знам зашто сам вам ово испричао...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аутобуска станица у Крушевцу, 3 Пољака и 3 Пољакиње улазе у бус и креће њихов мљац жвљац разговор. Ваде мапу Балкана и траже Ивањицу, где путују.

Једна Пољакиња седа код бабе, преко пута мене, и баба која је јела Пардон штапиће понуди и Пољакињу. Пољакиња узима 3-4 штапића, поједе и вади новчаник да плати баби.

 

Не знам зашто сам вам ово испричао...

 

tako sam se ja frapirao kad mi covek u centru Frankfutra trazio cigaru (ja mu dam cigaru on zapali cigaru), ja sam obicno cicija za cigare al mi delovao kao bas mukica od klosara

kad ono daje mi evro u ruku, mislim se, jbt, biznis

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...