Jump to content

Tema za ekipu


Baal

Da li je Kuruz Delija ili Grobar?  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Marka su pitali kako želi da mu se zove brat i on je kao iz topa odgovorio – Marko. Naša majka, naš anđeo čuvar, pristala je na to. Međutim dogodio se neočekivani zaplet. Moj otac igrao je partiju karata posle koje je njegov prijatelj zbog opklade dodao mom imenu prefiks- Mek. Ipak su morali da nađu kompromis da moje ime ne bi asociralo na restoran brze hrane, pa se majka dosetila da je mak jaka biljka koja može slobodno da uspeva u svim uslovima, i tako sam dobio ime, a osobine koje ima biljka mak imamo i brat i ja.

 

ovde se ne zna ko je veci debil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

званична Бенфикина фејсбук страница:

 

 

Sport Lisboa e Benfica

Здраво Србија, многи фанови Матић, Ђуричић, Марковић, Митровић, Сулејмани, Фејса, постоје у Србији?

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podržavam braću Švajcarce. Dole NSFP!

 

šta kenja ova matora teleća glava? pa nisu više blesavi da gladnoj deci zimbabvea trpaju milione u džepove. ili kojekakvim mladim šipcima, ramadanijevim podanicima...

to sve golobrado, bre, ni centaršut ne zna da uputi. još sline nije obrisalo, a hoće bentlija da vozi. ama u ćoše.

puna podrška autohtonim švajcarcima, ovo mora da zaživi. svuda. štaviše, razmera da se koriguje na 1:10.

uostalom, možda bi vam zvezda ponovo dočekala neki novi bari, jer ove karikature od vesića, kokeze i đure frizure više ne bi imale svrhu svog postojanja. šta se bunite, šta vam nije jasno? tišina bre tamo cigani.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...