Jump to content

Liga šampiona 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Teri je napravio glupost, dozvolio da ga isprovocira klinac mladji od njega 10 godina (otprilike, ne znam koliko Sanchez ima godina). Da li je za crveni ili ne, to je slobodna sudijska odluka. Da je bilo protiv npr. Wigana u EPL, ne bi ga dobio garant. Jedan kroz jedan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to. Sudije uništavaju fudbal. Siguran sam da Teri ne bi dobio crveni da su igrali protiv Zvezde.

 

I ne zaboravi finale protiv arsenala. Iako je to tada zaista bio penal za barselonu, crveni karton je definitifno ubio svaku moguću priliku za dobru utakmicu. To je NSFP koji ubija svaku draž fudbala!

 

Ove sezone Real osvaja. Sledeće godine se milioneri vraćaju na tron! Pehar ide na vestfalen!

 

@Jaroslav

Jugoslavija - Španija, EP 2000

Rezutlat dolazi usled konstantnog rada. Nemačka skoro nikad nije imala najbolje igrače, bar kada su imena u pitanju, ali je uvek bila u vrhu. Španci su uzeli njihov recept. Simple as that

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije jasno Jare sto ti toliko potenciras taj bunker?Pa jebote to je fudbal,a fudbal je taktika.Sta su trebali,sve igrace u napad staviti da ne bi ispali picke?Budalastina.To je kao kada ljudi pricaju da Barselona smara zato sto je dominantna.Pa sta,da pustaju protivniku?Kurca baba vecerala.Svako igra svoj stil i prilagodjava se protivniku kako misli da se treba odigrati.Barselona je sama kriva za svoj poraz,pre svega u prvoj utakmici kada su im objektivno trebali uvaliti najmanje 5 komada,a ispromasivali se ko marva.Ko ih brate jebe.

 

Zao mi je pre svega sto ce finale,kakvo god bilo,biti smorcina na kvadrat,a moglo je biti epskih dimenzija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ау, 2000. Па тада Шпанија није била велесила. Причам за последњих 4, 5 година, од како је Барса установила овакав систем игре. А да су играли против Звезде, Звезда би добила ко зна колико црвених. Ипак је то српски клуб.

 

Леми, потенцирам само зато што се свуда потенцира да је Челзи приказао доминантну игру и да су покорили противника. Ништа ја против тактике нисам рекао. Њихова ствар, уосталом. А и сам сам причао да је Барса сама крива за ово још после прве утакмице.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tebi pričam da su i tada njihove ekipe bile dominantne u Evropi, ali reprezentacija nije bila tim. Videćeš da će ostati u vrhu narednih godina, čak iako barselona ne osvoji ništa u narednom periodu.

 

Lemi izneo činjenice. Sami su krivi. Ne donose dodavanja pobedu, uverili su se u to pre 4 dana. Ko im je kriv? Ovaj čelsi je gubio od kojekakvih prosečnih engleskih timova ove sezone, mogli su da se ugledaju na njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast Čelziju, onakav bunker nije imao ni Hitler, ne simpatišem ih nešto prilično, Barselona ima mnogo lepšu igru, ali Čelzi je dao više golova, a to mu beše cilj profesionalnog fudbala, u svakom slučaju, finale će biti zajebano, a nadam se da će ih tamo ćekati Bajern.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поента је да нису играли фудбал у овом двомечу. Ја не спадам на ниво других који само знају да пљују. Нити пљујем по Челзију, нити пљујем по било ком другом тиму, па чак ни по Реалу.

 

 

Играли су кошарку. Леми је објаснио шта је фудбал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ArR8zcLCEAEUpRB.jpg

 

 

 

дрес Челсија је прелеп

 

image-218D_4F970285.jpg

 

 

 

а јасно је и због чега тако изгледа

 

 

image-C7DE_4F9701C5.jpg

 

Гери Невил свршио у току преноса :haha::haha:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=2X3M_fP2EPg

 

 

што каже лик:

 

You know when a Man Utd legend orgasms at the thought of an ex-liverpool Chelsea player scoring to get into the CL final that you've witnessed something special that night! GET IN!!!

 

 

 

ЧИСТА МРЖЊА

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tezak kurac od meca, kao sto se i dalo ocekivati kada je jedna strana Celzi. Iskreno, toliko me smorila Barsa vise sa neumornom sudijskom naklonoscu, ciganisanjem itd. da mi i nije toliko zao sto su ispali, samo mi je zao sto ih je izbacio smrdljivi Celzi. Zapravo, jedini tim koji mi se ne gadi od ova cetiri je Bajern (u kome me nerviraju samo Riberi i Roben, to je ok prosek) tako da se najiskrenije nadam da ce izbaciti Real, posto, ako to urade, u finalu ima da samelju Celzi. Bice u svakom slucaju interesantno gledati Superkup ako Real ne osvoji LS, cenim da ce jedan od dva Atletika osvojiti i to.

  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko penala na temi jebote bog.

 

ne sjecam se ko me prozivao da komentarisem toresa,vala da je ono promasio trebalo ga je poslati da radi na salter elektroprivrede.serem i ja,smekerski je ono odradio,jebem ga u usta,dako sad pocne opet da igra fudbal/nadje desnu nogu.

 

ovo farsa,fudbal,bunker i sl necu ni da komentarisem vise,ako ima ko ko nije sinoc shvatio posle onog skandala na nou kampu,sta mu se ima vise objasnjavat?normalno da je teriju zao,prvi najbolje zna da ne smije ni da se pipnu ovi cigosi.a kakav je to farsin fudbal kad ne mogu da dobiju ekipu sa igracem vise,bez stopera,kod kuce i to sa sve blaterovom podrskom?jos najbolje bi bilo da su se svi makli sa terena pa da gledamo umjetnicko klizanje,ima poseban sport ako vam se gleda to.cao,cao...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tezak kurac od meca, kao sto se i dalo ocekivati kada je jedna strana Celzi. Iskreno, toliko me smorila Barsa vise sa neumornom sudijskom naklonoscu, ciganisanjem itd. da mi i nije toliko zao sto su ispali, samo mi je zao sto ih je izbacio smrdljivi Celzi. Zapravo, jedini tim koji mi se ne gadi od ova cetiri je Bajern (u kome me nerviraju samo Riberi i Roben, to je ok prosek) tako da se najiskrenije nadam da ce izbaciti Real, posto, ako to urade, u finalu ima da samelju Celzi. Bice u svakom slucaju interesantno gledati Superkup ako Real ne osvoji LS, cenim da ce jedan od dva Atletika osvojiti i to.

 

Zasto toliko mrzis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Теријев црвени картон је чист к'о суза, наб'о је оног несрећника без икаквог разлога. Гре'ота што Бане неће играти, али и он је глуп, јер је због бесмисленог приговора добио жути.

 

Играче који фасују картоне због приговора, свлачења дреса, напуштања терена кад славе гол, па због тога попију суспензију, треба кажњавати дебелим новчаним казнама.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...