Jump to content

NBA 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Nije neko iznenađenje, realno najkompletniji igrač, mada je i on počeo da se preserava i bacaka po terenu glumeći faulove, a kolika je bičina trebalo bi svi ostali da padaju. Na stranu sve priče oko želje za titulom, odlasku iz Klivlenda, neobrazovanosti, ne-fer igri menadžmenta Majamija i dovođenja onakva dva igrača, James je ipak čovek koji trenutno u NBA najbolje igra košarku. Mora se i njima priznati da dobro podnose sav taj pritisak od strane svih živih otprilike, kontam da im to čini osvajanje titule još težim zadatkom, ali videćemo kako će ispasti na kraju. Lično, mislim da je sasvim moguće da ni ove godine ne dođu do vrha :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Готивим их, али тешко. :bigblue: Све ми се нешто чини да је Оклахома до сада играла таман колико треба. Ако додају гас до краја, рекао бих да нико не може да им стане на пут.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одавно ми неки меч плејофа није био небитан као Оклахома-Лејкерси. Кад би могли и једни и други да испадну било би до јаја.

Кад су Булси испали навија се за Филаделфију и Сан Антонио.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Индијана добила Мајами! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

На колико се повредио Бош? Јесте да не игра ништа специјално ове сезоне ал' немају осим њега крштеног играча под кошем.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Na izgleda celu tu seriju protiv Indijane. Odjednom je ta serija veoma neizvesna :mhihi: Sahranjuju ih West i Hibbert, očekivano. Kada drugari Jones, Chalmers, Miller, Battier šutiraju 1/16 za tri poena, ne treba da očekuju pobedu, jer James i Wade neće sami dobiti utakmicu, ne protiv izbalansirane ekipe kakva je Indijana. Mislim da sad uopšte nije isključeno da Indijana prođe dalje, jeste da Bosh nije imao neku fantastičnu sezonu, ali oni nemaju treću opciju u napadu, dok su Pejsersi mnogo fleksibilniji, evo danas kod njih sedmorica 6 i više poena, a kod Majamija ovih dvojica 28 i 24, ostali 5 i manje, eto šta je kad juriš da dovedeš zvezde u tim i jedna se povredi. E i neka im, znali su da je kocka i izgleda da sreća više nije baš uz njih. Nego, zanimljivo mi kako je trener Indijane Frank Vogel pre početka serije izjavio kako se nada da zvezde Majamija neće dobiti poseban tretman od strane sudija, i kako su ga jebeno kaznili za nešto što je očigledno (15 hiljada dolara). Ali kontam da je dobar potez tako napraviti pritisak pred početak serije, i svaka čast čoveku što u prvoj godini treniranja jedne NBA ekipe ima muda da izjavi tako nešto.

 

Btw, malo gledam Vogelovu biografiju, on je čovek postao asistent u Bostonu sa 28 godina, sada ima 38 i trenira NBA tim. Pa svaka čast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nešto petljao na kompu celu noć, video sam samo zadnji šut i promašaj Majamija za izjadnačenje. I to mi je bilo dovoljno :haha: Šteta što se Boš povredio, iako ne bih voleo da Majami prođe. Bila je Indijana odlična i u prvoj, i u svakom slučaju bi mogli da pariraju, ne samo kompletnom Majamiju već i svima ostalima. Boriće se oni do kraja

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za San Antonio u polufinalu neće biti problema. Tim Duncan pokazao princezi kako se igra košarka, držao ga na 7/17 a sam imao 26 poena i 10 skokova, šut 12/20, kao da je deset godina mlađi. Odnos u skokovima 47-34 za Spurse, smejurija, ovi Clippersi kao imaju tu neke maestralne skakače a tako ih unište. Btw mislim da su ovi Spursi ekipa koja najređe ispušta prednost kada do nje dođe. Nisam siguran da sam ove sezone video da su ispustili prednost od recimo 10 razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...