Jump to content

NBA 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

А пази ово:

 

a u trećoj utakmici serije došlo je do incidenta na klupi Hita, jer je slavni Dvejn Vejd verbalno napao trenera Erika Spoelstru i tako mu ugrozio ionako tanak autoritet.

 

Курац ће они бити шампионска екипа са неком пичкицом од тренера. Код Поповића (на пример) би Вејд добио ћушку и не би смео никад више да писне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Индијана целу сезону тако игра. Немају суперстара (Грејнџер је одличан, али се не понаша тако), имају лепо уигран тим, подједнако распоређене позиције и зато бих и волео да их видим у финалу.

 

И, као што неко већ рече, права је штета што Оклахома и Сан Антонио не могу да играју финале лиге. Овако ће финале Запада да буде експлозија од серије. И једни и други уништавају. Спарси опет убацили стотку синоћ, а Данкан им био најефикаснији са 18 поена. То је то, не осваја се лига са два играча.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buzera ce tesko oterati, jer ima ugovor jos 3 godine i ogromnu platu, koju svojom igrom nikako ne zasluzuje. Ali mozda bi bilo neko resenje da u prvu postavu ubace Gibsona, koji bi, kad bi malo popravio sut, mogao 'ladno da udje u top 5 PF-a u NBA.

 

Sto se tice Indijane, veoma mi je drago zbog njih, kao i zbog Klipersa koji duvaju karu. Bice zanimljivo gledati duele Indijana - Boston i San Antonio - OKC u kojima jedino ne bih zeleo da pobede Seltiksi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам гледао утакмицу, али колико по извештајима видим, Филаделфија одиграла невероватно друго полувреме. И Лејкерси успели да се извуку некако. Мислим да је то највише што су могли да пруже. Очекујем две победе Оклахоме у наредне две утакмице. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filadelfija se vratila sa -18. Glavni krivac za poraz Boston je verovatno Garnett, ne sećam se kada je poslednji put odigrao ovako lošu utakmicu, šutirao 3/12 i izgubio 7 lopti, mnogo je. Pierce bio odličan, Bass dobro odigrao, Rondo standardno, ali vidi se da Allen nije dovoljno oporavljen da igra. Kod Filadelfije ključan čini mi se po ko zna koji put Lou Williams, pogodio je neke sprdnje od šuteva uz faul u trećoj četvrtini, i tu se dalo naslutiti da bi Filadelfija mogla da dobije utakmicu. Biće zanimljiva serija, ali mislim da Garnett neće sebi dozvoliti da opet ovako odigra, ne verujem da će Sixersi proći dalje. Što se Lejkersa tiče, user, gube lagano sledeće dve. U suštini, svakako ne mogu da pobede u gostima, toliko su očajni bili u gostima cele sezone. Da su se nekako dočepali prednosti domaćeg terena, mogli bi i do titule, ali ovako nema šanse. Dobro, malo sam preterao, ne bi nikako mogli do titule pored Spursa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da gube, ali Spursi dokazuju veličinu. Samo pratim rezultat, gubili su bar 22 razlike, možda i 24 u prvoj i početkom druge četvrtine. Ali, do poluvremena su stigli na 53-43 i sasvim je realno da dobiju utakmicu, a povrede koje vuku Paul i Griffin mogu samo da im pomognu u završnici utakmice. Bilo bi baš slatko da se Clippersima vrati ono što su stigli Memfisovih 27 (?) poena razlike :pivopije:

 

57-57 majko mila :tehkista:

 

66-57 za Spurse, kakvo silovanje ljudi moji, 23-4 u trećoj četvrtini :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...