Jump to content

NBA 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

ipak atlanta ima prednost domaćeg terena, samo su na ukupnoj tabeli ispod bostona. izgleda da osvajanje divizije utiče samo na ukupni plasman, kakva fora. :lol:

 

moja dva centa:

istok: boston - majami

zapad: san antonio - lejkersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo 2. mesto je onako blja, mogli su to staviti na 10., svaki od onih prethodnih prodora mi se više dopao od običnog kucanja, strašno je kako je on usavršio te prodore kroz šume ljudi i šta sve radi sa loptom u tim situacijama. Biće šteta ako plejof ostane bez takvog igrača. Pošto ne navijam ni za koga, otprilike navijam da se igra što bolja košarka, a bez Rosea neće biti najbolja moguća.

 

Nego, Niksi mogu da otpišu Karmelove poene. Tačno se vidi kako žuri sa šutevima i kako više obraća pažnju na to da ga James ne izblokira nego što gleda na koš. Nema mnogo igrača u ligi koji mogu da igraju onakvu odbranu na Melu :da:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznajem da sam pogresio kada sam napisao da Niksi imaju bilo kakve sanse, ali bilo bi dobro da makar nateraju Majami da se pomuci da prodje u polufinale.

Ako se Rose ozbiljnije povredio, mislim da cu prestati da pratim NBA jer ovo postaje stvarno frustrirajuce. Taman su sastavili tim koji ima sanse da osvoji titulu, jos od 90-tih godina nisu bili ovako dobri, a stalno ih jebu nekakve povrede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bi? Video sam ono padanje u publiku, ovo posle nisam, prebacio na yumetal :bigblue: Majami ih ubi odbranom :da: A Niksi ništa ne menjaju, neki pokušaji prodora, neko dodavanje u krug, i na kraju trojke preko ruku, mogli bi da probaju neku akciju da naprave, igraju kao da je nonšalantna partija basketa a ne plejof NBA lige ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada u zivotu nisam mrzeo neki tim kao Majami, zadrigle hormonima napucane svinje svi do jednog.

Nadam se da ce da ih bilo Sparsi bilo Lejkersi samleti u finalu i nahraniti sve gladne ovog sveta.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sparsi da, Lejkersi ne :mhihi: Smorili su me Lejkersi, prljava igra, smorio me Artest, smorio me Bajnum, i tako ti 'igrači' koji gledaju da ubiju nekoga jer gube. Iskreno, voleo bih da San Antonio ove godine osvoji titulu i lepo se pokenja na sve sportske medije na planeti, jer se samo zuji i bruji o Majamiju, Čikagu, Lejkersima, Oklahomi, dok su ovi lagano, često bez najboljih igrača, došli do najboljeg skora u ligi, a imali su verovatno najteži raspored, sve back-to-back i solidan broj back-to-back-to-back utakmica, mada su ekipa u kojoj su glavni igrači izuzetno ranjivi na takav raspored :da: Ako oni ne izdrže, neka titulu osvoji nekakav Memfis, ili Denver :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...