Jump to content

NBA 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Која неверица шта Клиперси урадише синоћ. :no:

 

Бајнам први играч Лејкерса који је забележио трипл-дабл у плеј-офу у последњих 21 година. И то је имао 10 банана. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boston me prijatno iznenadio u ovoj drugoj utakmici sa Atlantom, bio sam skoro uveren da će izgubiti. Mislim da su sad sigurni za prolaz u sledeći krug, uz Indijanu, Majami, i, kako mi sad deluje - Filadelfiju. Previše je oscilacija u ekipi Čikaga bez Rouza, mogu da budu zadovoljni ako prođu u polufinale, što nešto ne verujem da će se desiti. Zapad je dosta zanimljiviji, sve potajno navijam za autsajdere, tj. za ispadanje Lejkersa :haha: Bilo bi zanimljivo i da Dalas, o kome se nešto ne bruji previše, prođe dalje, u prve dve utakmice pobeda im je izmicala. Oni, Denver, San Antonio i Memfis, bilo bi lepo polufinale konferencije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu, Dalas ispustio prednost od 13 razlike u poslednjoj četvrtini, mislim da im je Harden presudio sa 15 poena u poslednjih 12 minuta :mhihi: I neka, takvom igrom se ne ostaje dugo u plejofu. Večeras prolazi i Majami, a očekujem i pobede Bostona, Denvera i Filadelfije. Video sam onu povredu Noe, baš je gadno izgledalo. Valjda smo svi koji smo igrali košarku doživeli tako nešto u životu, pa je jasno da nije toliki problem prvih par minuta, sati, ali posle odspavane noći recimo :mrtav: Jednom sam tako gadno doskočio posle polaganja, na jednom betonskom terenu, doskočio na ivicu terena, koji je bio par cm izdignut u odnosu na okolnu travu, nedelju dana hendikepa :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno jbt... Conley je malo kilavo preneo loptu na protivničku polovinu. S obzirom na to da je Gay prvo skočio pa napravio fintu u skoku da izbegne blokadu, pa šutirao, a lopta samo što nije ušla u koš, svaka čast, pre toga one dve sa po 8-9 metara, preko ruku, beži bre :haha: Tačno lik to radi u skoro svakoj utakmici, bilo bi zanimljivo negde videti njegov procenat šuta u poslednjim minutama neizvesnih utakmica, ali kontam da je prilično visok. Protiv Reptorsa su imali neizvesnu završnicu u utakmici ove sezone, i sahranio ih je Rudy, i to sve nekim skoro pa nemogućim šutevima za tri, ili nekim šutevima iz okreta sa 6-7 metara, čovek je stvarno, što bi rekli Ameri - clutch :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...