Jump to content

NBA 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

Problem je što taj jedan pravi razliku. Majami bez LeQuitera, Oklahoma bez Duranta, ili Lejkersi bez Brajanta takođe ne bi mogli ništa. Misliš da bi Dalas uzeo titulu bez Novickog? Jbg, nije mi žao što će Čikago izgubiti ovu sezonu, već što Rouz može da izgubi i mnogo više. Nadam se da će uspeti u potpunosti da se oporavi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opusteno, okrece Cikago seriju u svoju korist! Onda opet u 7 utakmica protiv Bostona, u finalu konferencije igraju sa Indijanom i dobijaju na 5 utakmica, i u velikom finalu pobedjuju San Antonio u sedmoj utakmici. :rockdevil:

 

I onda se probudim. :icon_ne:

Edited by phantasm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je što taj jedan pravi razliku. Majami bez LeQuitera, Oklahoma bez Duranta, ili Lejkersi bez Brajanta takođe ne bi mogli ništa.

За Мајами нисам сигуран да не би могли без Џејмса. Ипак су ту Вејд и Бош. Што се Оклахоме тиче, баш сам око њих размишљао, и чини ми се да не би лоше пролазили чак и без Дјурента. Видим да се свуда масовно хејтује Вестбрук, али мени је он феноменалан играч. У трећој утакмици против Даласа је носио цео тим током треће четвртине, када су се и одлепили што им је помогло да победе. Онда је ту Харден кога је готово немогуће зауставити када је расположен за игру (а то је доста често), као и Ибака који је међу бољим дефанзивцима у лиги. Баш због тога мислим да они имају највеће шансе за освајање. Не зависе толико од једног играча као многи други. Капирам да ће финале бити Оклахома - Мајами, иако ове друге не бих волео ту да видим никако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Данкане, опстани! Издржи притиске са свих страна, сви би да ти скину скалп јер знају да желиш да се повучеш у великом стилу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez Duranta Oklahoma ne bi imala šanse, bez Westbrooka bi :bigblue: Isto tako Majami bez LeBrona nema šanse, a bez Wadea mogu da krpe. Mislim, naravno da ne govorimo o tituli, bez nekog od tih igrača ni Oklahoma ni Majami nemaju baš nikakve šanse protiv jednog San Antonija recimo. Nego, Durant je igrač koji mnogo ređe od Westbrooka ima utakmice u kojima očajno šutira. Westbrook je previše napaljen igrač, i zato je sklon lošim nizovima u svojoj igri, pa tako često zna da šutira nešto tipa 4/15, 6/20, što se Durantu retko dešava, jer jbg, Durant je visok kao drvo, smiren, i bez problema pogađa šut preko ruke, a pored toga ima i više poteza kojima pravi poziciju za skok šut. Takođe, Westbrook i dalje gubi lopte, i dalje nije pravi plejmejker. Ipak, zbog eksplozivnosti Westbrooka i Hardena Oklahoma može da pobedi bilo koju ekipu u ligi, ali biće problem kad se naiđe ili na čvrstu odbranu (nema toga mnogo na zapadu) ili na loš matchup (ekipe koje na pozicijama 1, 2, 3 imaju dobre odbrambene igrače). Mislim da npr. Oklahoma, ako prođe u finale, ne želi Majami, jer jbg, klupu baš i nemaju sjajnu, a James, Battier, Wade su odlični u odbrani, a čini mi se da je i Chalmers jako dobar kradljivac lopti npr. :da: Oni mogu nekako da se nadaju nekom Bostonu u finalu, pa da probaju da trče. Ali džaba sve to kad nemaju šanse protiv Sparsa. San Antonio toliko lagano igra da je to lepo gledati, deluje mi kao da prolaze u finale, gde će ih čekati možda Majami, a možda i Boston ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

као и Ибака који је међу бољим дефанзивцима у лиги.

 

jedan je kecmanov produzeni dvokorak :mhihi:

 

ja mislim da cikago i sada ima kvalitet za finale konferencije, ali im je psiha sjebana. da se rouz nije ni vracao, navikli da igraju bez njega, ali ovako, vratio se, poceo da igra i - povreda. a onda se jos i noa povredi...

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zasluženo :da: On, pa daleko iza Williams iz Filadelfije, ovi ostali ništa posebno. Ima tu velikih igrača, ali nisu imali baš sezone vredne te nagrade. Ali jbg, Ginobili će npr. dobiti nagradu tipa titule, a Harden i Oklahoma neka se raduju ovom trofeju i trofeju najboljeg strelca :haha: Ne verujem da će se Manu dobiti što nije dobio ovu za najboljeg šestog igrača :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se Horford vratio malo ranije, moguće da bi ishod ove serije Boston-Atlanta bio drugačiji. Mada, bio je sumnjiv kraj utakmice, faul Danielsa pre ubacivanja lopte u igru, a Atlanta nije dobila slobodna bacanja, već su sudije rekle da je faul sviran dok je lopta bila ubacivana u igru, što uopšte nije bio slučaj, bila je u rukama igrača koji je trebao da je ubaci u teren. Nego, žao mi Horforda, očigledno nedovoljno oporavljen se vratio, prošlu utakmicu odigrao maestralnu, ovu odlično u poslednjoj četvrtini, i nesrećno promaši prvo slobodno bacanje dve sekunde pre kraja :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Lejkersi bi trebalo da ispadnu :da: Video sam sad, razvaljivao ih Denver, i u tajmautu za Lejkerse Bynum curica se odvojio od ekipe i potpuno nezainteresovano sedi na stolici sa peškirom preko ramena i baš ga briga. Jeste bilo 20 razlike, ali još jednom pokazuje kako je gubitnik, i trebalo bi da sa takvim igračem ispadnu iz plejofa. Denver im je sinoć očitao lekciju, toliko su ih natrčali i izbušili koš da mislim da su Lejkersi mrtvi posle ove utakmice :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz nezgodne pozicije je snimano, sasvim moguće da je nešto dobacio Cunninghamu. Gledao sam prenos sinoć, ali mislim da se ni tamo nije baš najjasnije videlo. Sve i da nije ništa bilo, Evans je odglumio dovoljno faulova koji su svirani u njegovu korist. Nisam ga mnogo gledao kako igra, ali dok je bio u Raptorsima uopšte nije pravio takve gluposti, a sada ga komentator naziva najprljavijim igračem u ligi, a Evans pokazuje sasvim dovoljno da bi zaslužio tu čast :confused: Za Griffina i njegovo kukanje i glumatanje je sve jasno, ali jako me je razočarao Paul, par njegovih prljavih poteza sam video, u jednoj situaciji ga je čini mi se Conley faulirao a Paul se onako teatralno bacio, ali nije u tome bila fora, već što je dok je padao namerno zamahnuo i raspalio čoveka po vratu, a umalo po glavi, čak nije ni gledao gde udara, već je samo zamahnuo što jače pa gde udari udari. A posle toga radi ono njegovo klasično 'sve OK', licemerni pogled u Conleya i kao nešto glumi fer plej. Odvratno :no: U suštini, lepo što ispadaju :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...