Jump to content

Euroleague 2011/2012.


Angelystor

Recommended Posts

a mozda mi ne kapiramo...

 

inace, citam da ce zeljko u barsu i da vodi dijamantidisa sa sobom. videcemo kolko ima istine u tome. barsi je neophodan potpuni remont ekipe, matori su, a neki igraci (marselinjo :wub:) su razocarali. mada se on meni nikako ne uklapa u barsin koncept. dd je idealan za tako nesto.

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mozda mi ne kapiramo...

 

vec sam objasnio ali dzabe kad ne kapirate , ali ajde jos jednom uz koncentraciju mozda i shvatite .

 

Uvek sam govorio plej odnosno bek , u savremenoj kosarci mala je razlika , Spanulis neretko organizuje napad , tu je mozda neki pacijet da prenese loptu , ko je organizpvao zadnji napad , ponekad je igrao i klasicnog pleja u reprezentaciji , njegove pozicije jesu 1 i 2 , tako da se komotno moze porediti sa teo-om , pargom , bo mekejlebom , tj ne moze , mnogo je bolji od njih .

Tj kome ja pricam nekom trenju grobu ili karniseru , ne znaju sta pricaju jadnici , moderator ne zna ni da se dodeljivala titula najkorisnijeg igraca f4 hahah , moderator , jednostavno kosarkaski neobrazove osobe , e sad se ljutite i srdite dokazi i cinjenice su na mojoj strani , pokazalo se ko je kakav strucnjak , pljuvali ste Spanulisa , a gde su vasi Teodosici , Pargoi , Mekkejlebi i ostali Lumumbu Patrisi ??? Sve ih je zasenio carobnjak .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хејл смарач,попео се већ свима на курац са Спанулисом. Да,дао је последњи пас што не значи да и даље није штеточина и што поготово не значи да Хејл није сморио све живе са причом о њим.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хејл смарач,попео се већ свима на курац са Спанулисом. Да,дао је последњи пас што не значи да и даље није штеточина и што поготово не значи да Хејл није сморио све живе са причом о њим.

Ko si ti ?

 

16258660714fb0f44c39674701116015_w640.jpg

 

15688753814fb0f44c6180f717915611_w640.jpg

 

Carolija na slikama !!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sastavi "šešira":

 

1.Barselona, Olimpijakos, Makabi i Panatinaikos

2.Montepaski, Real Madrid, CSKA i Kaha Laboral

3.Partizan, Alba, Efes i Himki

4.Unikaha, Lijetuvos Ritas, Žalgiris i Fenerabhče Ulker

5.Prokom, Armani, Bamberg i Olimpija

6.Cedevita, Bešiktaš, Šalon i kvalifikant

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Некако ми делује да је Евролига слабија него прошле године.

 

Не знам какав тим ће да склепа Бешикташ и ко би могао из квалификација да дође, али Партизан би требало да уђе у 16.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда ја нисам упућен ал' стварно не видим чиме је Алба заслужила трећи шешир.

 

Vidis da vise ne znaju 'de teraju ovi iz EL. Kada je ta Alba uopste igrala poslednji put EL? I jos su dobili WC sad ako ne gresim...

 

Nego, lepo bi legla grupa Grci, Siena, Litvanci, Prokom, Salon... Tu prvi ima da budemo :] Ali, znajuci kako nas Fortuna vec godinama jebe sa dildom od pola metra, bice:

Barselona, CSKA, Ulker, Armani, Cedevita :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Vidis da vise ne znaju 'de teraju ovi iz EL. Kada je ta Alba uopste igrala poslednji put EL? I jos su dobili WC sad ako ne gresim...

 

Nego, lepo bi legla grupa Grci, Siena, Litvanci, Prokom, Salon... Tu prvi ima da budemo :] Ali, znajuci kako nas Fortuna vec godinama jebe sa dildom od pola metra, bice:

Barselona, CSKA, Ulker, Armani, Cedevita :D

 

cini mi se da instant sokici ne mogu s nama u grupu, jer dolazimo iz iste lige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...