Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

Ulepsao si mi vece :lol::)

Idem da sirim link dalje :D

 

Ne znam sto ljudi pate sto nece biti njihovih omiljenih klasa kad ce biti sigurno nesto sto ce im se dopasti...

Igrala sam uvek sa Sorceress pa ne kukam. Zadrzase Barbariana, cisto za one koji hoce bez po muke da predju i mirna Bachka :D

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo se nadam da ce se gameplay malcice unaprediti od mindless hack-n-slasha, ali nesto mi se cini da nece.

 

 

Diablo i treba da bude hack n' slashcina <3<3 mindless ili ne haha

 

 

inace..ovo se cekalo i ima da bude prava poslastica iz Blizzarda..vidim gore neko spomenu Starcraft, pa ne bih unistavala ovako finu temu svojim misljenjem o SC2 glorifikatorskom kultu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolja najava igre koja treba da stigne ali imam 2 zamerke-

izgleda previse svetlo i gej radnosno -vidi se da je pravi lead designer wowa...

2.jebeni health powerupovi!can this get any dumber?previse je komplikovano pored magija kontrolisati i helt...bah...i onako kada dodje world of starcraft ima da im pljunem pod prozor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.somethingawful.com/d/news/diabl...te-internet.php

 

tek sad provalih da ima i druga strana

 

http://www.somethingawful.com/d/news/diabl...rnet.php?page=2

 

My Initial (Wrong) Opinion: The Witch Doctor looks like a variation of the Necromancer that focuses on infectious diseases and fire instead of death and the art of looking like J. Mascis. Being able to cast your offensive spells on pets so their attacks are buffed with those spells' abilities seems like it could be a lot of fun. I can imagine buffing one pet with a spell that slows enemies, another pet with some form of Weaken, and a third with a damage-dealing plague to mop up.

 

The Internet's (Correct) Opinion: WHERE DID THE NECROMANCER GO??? I'm not buying this game. Even if all of the unannounced classes are Necromancers, it's too late. Blizzard has abandoned its true fans.

 

lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo vam je svima rekao lik sa Somethingawfula - toboze nije realisticno da padaju health orbovi ali je pravilno i 100% realisticno da padaju crvene tekucine u staklenim bocama koje se pritom nisu pre toga razbile? I meni se ideja za health powerupe na prvu loptu nije svidela, ali ako to znaci da ce fokus biti prebacen eksluzivno na tabacinu a ne da ce pola vremena da se provede manicno klikcuci potione ili sakrivajuci se po mapi dok se lik ne regenerise onda je to po meni samo dobra stvar.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

previse je sistem taj za casual amere...vise nema ni ekonomisanja sa napicima samo klikaj dok ti dugme ili mis ne otpadnu...

 

 

Brate, to je kao komentarisati da je Britni u novom singlu zamenila kradju nekog Abbinog sempla sa semplom nekog rok benda.. ako igras Diablo onda si vec odustao od bilo kakve vestine sem one u manicnom kliktanju levim dugmetom misa... reci da je lakse manijacki kliktati u nadi da ce NEKO baciti health orb nego manijacki kliktati u nadi da ces pobeci na vreme iza ugla da popijes health potion je u najmanju ruku glupost. A da ne pricam sto Diablo cak nije ni imao nikakav sofisticiran sistem sa tajmerom za napitke vec se 'ekonomija' ogledala samo u tome da se kupi dovoljno dok ne zagusti a kada zagusti da se spemuje town portal. Long story short - ljudi oce da uvedu puno novina u to kako ce skillovi biti korisceni i samim tim da combat nacine zanimljivijim - iz toga proizilazi logicno da zele da igraca sto vise drze u istom. Ajd da sacekamo da vidimo kako ce igrica da ispadne da se ovo ne pretvori u jos jednu fallout 3 temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u nadi da ces pobeci na vreme iza ugla da popijes health potion je u najmanju ruku glupost.

zato ja nikad ne umirem jer napravim u horadriku i koristim samo ridzhuvinejshn poushne B)

 

 

aj kako pravis redzuvenejsn poushne? Ja znam da od vise manjih napravim jedan jaci, ali ne znam da sam napravim redzuvenejsn?

 

Inace ontopic gledao sam neke snimke i opaka je grafika, interakcija sa okolinom, posto ja igram sa barbarianom kada sam video kako izgleda igrati sa njim u trojci odusevio sam se. kad zavalis nekog odleti 100metara...

 

EDIT kao sto neko rece na nekom drugom forumu-samo noobovi klikcu, iskusni samo drze dugme pritisnuto :cool:

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

ama kako napravite veci?? imam diablo 2 + lod expanziju i hoce da petlja samo sa draguljima i lobanjama :(

 

Ako se dobro secam stavis tri ista poushna u horadric i kliknes na transmute, i dobijes veci(mada nisam siguran da li ovo vazi samo za redzuvenejsn ili sve poushnne, ali za redzuvenejsn sam 99% siguran da ovako ide). Probaj pa javi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga meni ne radi... cula sam za tu foru jos pre 5 godina i cak je osoba kojoj je to uspevalo probala kod mene na kompu i jok :)

Mozda je do neke verzije problem...

Evo pise da mi treba i 1 Gem http://www.d2tomb.com/horadric_cube.shtml

http://www.battle.net/diablo2exp/items/cube.shtml

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj kako pravis redzuvenejsn poushne? Ja znam da od vise manjih napravim jedan jaci, ali ne znam da sam napravim redzuvenejsn?

au brate, pa pomeshash helt i mana poushne.... roll

 

Odgledao sam trailer, i jbt bice to strasna igrica! Ali kako napustiti stari dobri D2 LoD??

pa sad kad izadje diablo troijka, pola sveta cje da vidi da nemozhe da je igra kolko je zahtevna pa cje gomila ljudi da (o5) pochne da igra LoD....

 

Nevermind, uspela sam da napravim rejuvenation od 3 mana i 3 health

ete vidish....

nakupujesh se helt i mana, i uvek nosish pun belt redzhuvinejshn poushna i no problemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu dolazimo do drugog problema :D Opet to pre 100 god su mi rekli da je mogla da se kupi Mana a meni ne moze... bas me smara jer mnogo utice na borbu. Ne mogu da klikcem i sevam na miru nego moram da se stekam :D Pa se posle uplasim pa zbrisem u grad i ne smem da se vratim :D Mnogo su gadni oni ultra brzi sa Static Field magijama... uzas :D

Al nema nista gore od brzih pigmeja... :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

flayer me najvise nerviraju to su tvoji pigmeji :)

Elem ranije igrah diablo 2 i imah svakoh heroja bar po 60 ti level osim barba,sad opicih posle nekolko godina sa njime i stigoh do 5tog grada i mogu reci da nema lakseg heroja ali i dosadnijeg za igranje...uzmes saveznika iz treceg grada koji baca lijed i ti ih krkas i ide ko po loju :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...