Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

Ne, ekspanziju nismo kupovali. Rekao si da cekas trojku da stigne, ako sam dobro razumeo, mislis na osnovni?

 

Moguce je da sam i ja preostar, izgubio sam potpuno interesovanje za multiplayer rpgove gde se grinduje u nedogled.

 

Krenuo sam da pisem kako me nervira WoWovski sistem dodavanja novih levela i jacih itema koji naprave potpunu devalvaciju opreme koja je do tog trenutka bila do jaja, onda mi je palo na pamet da se nesto slicno desilo u D2 sa runewordovima i ostalim bolesnim novim itemima u LoD, pa sam onda krenuo da kazem kako se posle izlaska LoD-a ustanovio neki balans i standard u tome sta se trazi od opreme i builda, pa sam onda opet pomislio kako je logicno da se dodaje nov content i nova oprema, a koja je poenta dodavanja nove opreme ako nece da bude jaca od prethodne?

Inner war :haha:

 

Pored toga, igra je previse sarena, kao Warcraft i WoW, nema taj feel starog Diabla. Niko im ne trazi da ponove dvojku, ali recimo, dvojka je imala unapredjenu atmosferu keca.

 

Skill sistem je eto nov i simpatican, ko na ovim konzolaskim sarenim h&s rpgovima, jebem li ga.

 

Ne znam kakav je pvp, mozda ga to vadi, u d2 je pvp uglavnom bio InstaGib fazon, mada je bilo ljudi koji su to voleli :D

 

Pa kad kupis small charmove 20 to life 5 to all resistances i platis ih skuplje nego celu kompletnu ostalu opremu, ihaa :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, krenuo sam juce da igram klasicnu trojku, pitao sam da li je neko igrao ekspanziju, da li se isplati kupovati. Za sada mi se svidja ovo, grajndovao sam juce sa nekim likom do drugog sveta za manje od dva sata, nisam nista od price pohvatao. Uglavnom videh da je umro deka Kejn.

 

Dvojku sam igrao pa skoro deset godina sa prekidima a opet ne mislim da je ovo lose, verovatno me nece drzati duze od par meseci ali nemam ni ja vise 15 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godinu dana kasnije kad me neko pita cega se secam iz D3 odgovor je da mi je seckala slika dok su se bacale magije :haha: Stvarno prica se nekako provuce ko puvanjak. PoE mi je mnogo lepsi posle D2.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

PoE nisam igrao

 

Dvojku sam igrao pa skoro deset godina sa prekidima a opet ne mislim da je ovo lose, verovatno me nece drzati duze od par meseci ali nemam ni ja vise 15 godina.

 

To ti pricam xD

Jesi igrao na bnetu dvojku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto nisi igrao PoE ako ti je ono gore stav o D3? :) Nisam od onih koji vicu 'MORAS da igras!' jer je to zabava a ne obaveza, al ako si probao D3 ovo je nekako logicnije da probas :da:

Inace i mene smara to levelovanje levelovanja, ne kapiram prelazenje igre vise puta za redom gde se nista ne menja osim tezine, sto ne bi presao na neku drugu igru kad tu predjes... toliko filmova, serija, hobija, itd. ima na svetu i nema vremena za sve a neko tamo prelazi igru osmi put :ph34r:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smaracina teska, sve ostaje isto, menjaju se samo brojevi, kad sam video health 60 000, bas sam se smorio, mnogo mi je sladje bilo u D2 da dodam nesto sto daje 150 life-a, pa da mi se s modifierima zbudzi 600 lifea od toga, pa borba da se istera life na 5-6 'iljada, drz', ne daj, nego u D3 kad vidim cizme koje daju +4523 life, uzas.

 

PoE ne probah jer ne pratim sta izlazi, kad si napisala PoE guglao sam da vidim o kojoj se igri radi xD

Hvalili su mi ljudi tu i tamo i Torchlight kako ima bolju D2 atmosferu nego D3, mozda i to odigram nekom prilikom.

 

D3 sam probao jer ga je brat kupio kad je izasao, pretproslo leto bio malo dokon i u Prokuplju, i onda pogledao sta ima na kompu instalirano, upalio D3 sat vremena, za ostatak vremena obrnuo Borderlands 2 :bigblue:

...i to je zajedno sa Planescape: Torment sve sto sam odigrao za poslednje 2 godine...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

пое је за људе који поседују оно седиште из ког вири гумена кита, немој да играш то срање

 

торчлајт је добар ал је графика ко у ВоВу, не надај се Д2 атмосфери

 

Д3 је пристојан производ, али нема везе са Д2

нешто као Фолаут 2 и Фолаут 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ух, јеботе

 

http://www.ign.com/wikis/diablo-3/The_Top_5_Changes_in_Reaper_of_Souls

 

нови лик, гомила нових карактеристика које опрема може да поприми, мењање тежине игре у току игре, количина леџендари опреме коју добијаш (је повећана до те мере да су је обесмислили :), адвенчр мод у ком прелазиш опет игру и добијаш додатни скил и специјалну опрему

 

мислим, добро је, али и даље то није двојка, биће сигурно опет печева да испеглају & избалансирају игру

Share this post


Link to post
Share on other sites

пое је за људе који поседују оно седиште из ког вири гумена кита, немој да играш то срање

Sediste, gumena kita? :D

Nisam presla igru, bila sam u njoj mozda 10h sve zajedno u multiju od pocetka al svakako su atmosferu uboli iz D2, uz efekat koji x godina ima na razvoj grafike. Sta je tolko lose u njoj?

Necu je igrati opet jer me H&S smara (pre cu igrati neki novi Deathspank :haha: ) nego me cisto zanima sto mislis da je shit :D

Hahahah setila sam se sta mi je bilo najjace u D3 - sto mozes da drndas okruzenje, rusis police i sl :haha: To samo pokazuje koliko je igra otisla u drugom pravcu.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 years later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...