Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

A bre covece, ovo je PRVI preview.. ima i 3 monster rase a seti se koliko je bilo u dvojci. Kapiram bice jedno 6 klasa verovatno, standard. Mada iskreno nisam toliko odusevljen konceptom za sada.. witch doctor je africki necromancer a barbarian je ostao isti.. nadajmo se da ce imati nekih originalnijih ideja za klase (tipa neki pravi shapeshifter, ala dnd, ne ono druidovsko limitirano sranje). Grafika deluje vrhunski, samo se nadam da ce se gameplay malcice unaprediti od mindless hack-n-slasha, ali nesto mi se cini da nece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pola likova koji su radili 2-ku , nece raditi na 3-ci , prilicno sam skeptican sto se tice ove igre, mislim naravno probacu je ali necu se razocarati i ako bude govno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci jedva cekam samo koliko sam video samo ima dve rase mislim malo je glupo ali dobro videcemo kad bude izasla sta sve ima novo :D

Izvini ali ovo je najgluplja izjava u zadnjih xy dana pa moram da se nasmejem :) :)

 

Da, pogledajte trailere pre nego sto lupate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Vertex
Ma pola likova koji su radili 2-ku , nece raditi na 3-ci , prilicno sam skeptican sto se tice ove igre, mislim naravno probacu je ali necu se razocarati i ako bude govno. :)

 

Ej sine pa to je Blizzard, sa njima nema zajebancije...

Traileri su odlicni... :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

skinuo sam ove filmicje, upravo odgledah gejmplej video, odlichno su odradili igru! svaka im chast na okruzhenju, extra je ono kad sa barbom udari zid, a on se srushi i poubija zombije, npr.. zhenske verzije likova, nisam neshto odushevljen idejom, nije bila bash preko potrebna.. a ova nova klasa, vichdoktor, koji moj? ko nekros, samo umesto krsova ima bolesti, umesto skeleta ima one krichere- "pet"ove, a umesto pojzona ima fajr... ne svidja mi se uopshte.. aj da izadje josh koji filmish, pa da vidim i tu shestu klasu... al kako su krenuli sa ovim vichdoktorom najverovatnije cju o5 igrati sa asesinkom...

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...