Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

  • 1 month later...

Šta reći ... Blizzard mi nekad bio kult, ali posle ovogcirkusa sa WOW se pokazalo da "smo ipak tu samo zbog para" ... od nekadašnje kultne umetničke institucije postala je mašina za stancovanje para preko izdavanje ljubičastih gaća za orc-ratnike... ma breeee. To je moj revolt!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, naprotiv. Ja bas na WOW gledam kao ono sto ce da spase Blizzard od toga, posto ce kroz taj ventil da se nafatiraju dovoljno para da svoje igre "za odrasle" (tj sve sto nije WOW) ne upropascuju kasnije. Fer argument je da su namirisali pare pa sad hoce SC da podele u 3 igrice, ali da se razumemo niko od nas odavde ne planira da placa sva 3 originala enivej, zar ne? Ono sto je u celoj prici najbitnije je da ce KVALITET svake Blizzardove igre ostati na visokom nivou, nije problem da oni zaradjuju, samo da se ne prodaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
@Judge Jao Cabal je keva..Grindovao sam ga preko leta sa forcebladerom do nekog 50og lvla i onda je krenuo jbni fax...

 

fb 100 lvl :muzicar: sad samo treba stici do 110-og. ja sam cuo da neki ortak tamo igra sa nekom devojkom iz inostranstva i da je dogurao do 160 lvl-a, ostao mu jos jedan ispit da zavrsi fax... jos me nisu ubacili u guild serbian forces. jbg. do 70-og je jedan ortak stigao tako sto je resavao neku misiju za 30 i neki nivo stalno ispocetka u desert screamu, steta sto se ja toga nisam setio sad je i hp restore losiji kao i attack rate nego pre ali vratili su alz drop, mislim da je to fora iz diabla 2...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

stoned killers na jupiteru su srbi 90% a vecina iz serbian forcesa se poznaju licno, sa faxa, iz kraja itd. tako da mi je bezveze malo da budem u serbain huntersima, mada imam neke u frendovima. igrica ima interesantne questove. ovo mi je drugi igrac kojim zezam ortaka koji je lvl 7 jos uvek. ne znam, meni je bolja od diabla 2. ne valja imati vise od dva charactera na istom accontu, mada nije lose imati 2. neki nasi su u final fantasy, itd.

Edited by judge.dread

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...