Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

Posto su lokacije u normalnom D3 prosirene u odnosu na betu naleteo sam na The Den of The Fallen u kome su (na zasebnim nivoima) bila 2 unique kripa sa minionima koji su imali Teleport + Haunt. Bitke su bile izazovnije od svega sto je u beti bilo prikazano, zanimljivije i od beta Skeleton Kinga. Ima nade :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, Skeleton King je zapravo bio challenging :D U poredjenju s ostatkom tog poglavlja. Al se lako provali kako da ga sjebes sto se ne razlikuje puno od prethodnih delova (prvi bossovi su bili svi takvi, manje vise).

Jaci utisak od tog mi je sto idem kao Demon Hunter sa Wizardom. Isti nivo, sve vreme itemi s istim damage-om, on uvek udara duplo jace nego ja (tj njegove magije su duplo jace od svega sto ja mogu). To bas i nije izbalansirano. E da nema njega nego da su dve mene bio bi jos veci izazov i definitivno bi najebali par puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hardcore se otkljucava sa 10 lvl-om bilo kog lika, artisan je nabudzen isto za sve likove koje vodis, a tezina se bira prilikom onog "choose quest" i trenutno imam samo normal u list box-u ponudjen tako da cenim da ce moci sa svim likovima, mada glupo je lvl 1 kretati na nightmare tezini nije li?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo Azijati su, drugo igrali su u full partiju, trece svaki normalan igrac ce preci prvi grad za 6 sati a ne igru. Bez cimanja, glavni boss prvog grada melje, drugi grad je ono sto se ocekuje od Diabla po pitanju tezine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje, jel se sav content (questovi, npc, i ostalo) vuce sa servera, ili je client-side? Ako je ovo prvo, kurac ce biti od crack-a, morace da se cekaju privatni serveri koji ce kao i do sada biti sranje :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko skontah,SP je vas na disku

 

edit:

 

nije,tako da cao zdravo:

 

Here you guys go.

 

I am the Moderator at Mooege, Diablo 3 Emulator.

 

It is impossible to "Crack" this game. The reason behind that is Almost everything besides graphics is Server-Side. So what happens now?

 

 

At Mooege, we are recreating the D3 environment so that you can play completely single-player (offline). This will take a long time to perfect because of calculations and structure (Skills and Quest Lines and Monsters movements and abilities and even world maps need to be recreated). Get the word out to your programming buddies who know C#!

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili jos jednostavnije igrajte i dalje dvojku. :)

 

"save and exit game"

Ovo me toliko izluđivalo, da nisam mogao nikada da ga igram.

----------------

 

A ne verujem da Diablo neće biti krekovan.

Mislim, wtf, šta je sa ljudima koji kupe original, ali hoće da je igraju na lapu offline (single player kampanju) dok su u avionu, na vikendici, na moru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nece moci... Vidi se da su uradili u fazonu MMOSPG (MMO single player game...), tako da, moras se ulogovati na server, i tamo cepati. Mada ko zna, mozda ovi uzmu i "skinu" ceo server, pa se dodatnih par gb fajlova download na komp i emulira lokalni server. To bi moglo, samo jbg, treba ukrasti podatke sa servera, sto nece biti moguce osim ako neki insajder ne iznese podatke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...