Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

igrah s monkom do desetog levela, meni je kul. jes sranje shto sam budzhi statove, ali je realno igrica sve u svemu do jaja i sumnjam da je neki diablo (1 i) 2 fan necje igrati zato shto mu se ne svidja neki detalj.. sad cju probam s vich doktorom, samo da vrate servere..

 

Kako ste vi uopste usli u igru?! vec 45min pokusavam i samo dobijam ili error da je server full ili da mi acc podaci nisu u redu!

u options namesti americhki servere. ako pishe da server pun, verovatno jeste, samo ostavi da cheka i minimajzuj. ako ti acc nije u redu idi na battle.net, otvori svoj acc i vidi jel imash battletag.

 

Cappovali su server, ne znaju ni sami zasto.

zato shto je open beta vikend "server stress test", da vide kako cje raditi serveri kad krene igra u prodaju..

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nikakve sumnje da ce se ovo igrati ali (makar na Normal tezini) nije nikakav izazov. Igrala sam 5h u dvoje, lepo je sredjen taj party i sve ali sto neko rece ni jedan potion, ni jedna nedoumica, nivoi lete, dobro da ti jos i sam ne bira rune. Otkad to u Diablu mozes odmah da kupujes bolje iteme nego sto dobijas u boss fajtovima? :haha: Smor. U ponedeljak igram opet, stavicu na Hard pa cemo videti.

Zabavno u pm, lor dobar kao i uvek ali je suvise neozbiljno. Samim tim posle 4-5h si u fazonu 'dosta' i ne igra ti se narednog dana.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rogozub: I ja se nadam tweakovanju ali nesto sumnjam da ce se dovoljan % ljudi zaliti na sve sto nam smeta i da ce Blizzard zaista hteti sve to da promeni... Mislim ocigledan im je nacin razmisljanja i u njega se ne uklapa igra koju bismo mi (makar vecina nas s foruma) zeleli :(

 

S druge strane, koliko je awesome kad setas onaj zrak energije oko sebe i svo okruzenje se rusi? :haha:

Citala sam malo strane forume, kazu da je to sto mozemo da igramo sada samo uvod i da je lak zbog novih igraca (kojima je Diablo strana stvar), takodje da ce biti 4 nivoa tezine i da je loot koji se dobija kad vas je vise mnogo bolji.

Tako da jedini pravi problem ostaje ovo razvijanje lika tj ucenje magija. Mozda je i to automatizovano samo u uvodu :confused: Tipa imas default prvih x nivoa i onda te pusti dalje da radis sam.

 

A da, neko je pitao da li ce moci da zadrzi karakter koji sad kreira - to nije bio obicaj sa drugim beta vikendima.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma tvikovacje neke stvari sigurno...

 

probah i vichdoktora, do jaja je skroz, ali mi se chini da je malo slab.. tipa s monkom sam pichio ko lud par sati, a sa vichdoktorom sam morao par puta da se povlachim i da koristim poushn of hiling.. sledecje dimon hantera da vidim kakav je, i poslednja dva chisto da ukljuchim malo i dosta, pa onda da ne mislim na dijablo dok ne nadjem na netu piratsku verziju i neke privatne servere..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na osnovu ove bete wizard barbika i monk su totalni ubice u prvih 10ak nivoa, dh je kul ali taman kako treba (ne overpowered) a witch doctor mi se cini malo slabiji nego sto bi trebalo. Ali kapiram da je nemoguce na svakom nivou balansirati skilove, verovatno je sve stvar vremena.. opet moram da ponovim doduse da me bas smara to sto sada sve zavisi od opreme posto to efektivno znaci da ti je lik bukvalno onoliko jak koliko ti je dobra oprema.. ako ne mozes da nadjes dobar main weapon za lika bice totalno sranje. Ali dobro, jbg.. videcemo jos kad izadje, u svakom slucaju, sto se personality likova tice demon hunter i otac makarije (monk) odskacu, ali prvo ipak mora da se opici barbika, cini mi se da je to nekako lore choice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i mene poprilicno nervira, aj razumem to u kecu jer se sve svodilo na opremu sem ko sorcerera, ali burazeru u dvojci si sa pravilno buildovanim necromanserom mogao da bez ikakvih itema dobijes Duriela a da te ne pipne (i to naravno mislim da prvi put dodjes kod njega, ne post act II necro). Zabavna je to je bitno, ostaje samo nada da ce neke stvari ispraviti do releasea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

odigrah sve likove. monk, dimonhanter i vichdoktor mi se svidjaju, zanimljivo su napravljeni, samo je vichdoktor chini mi se napravljen kao malo slabiji.. nisam izvalio da li jachina oruzhja koju nosish ima uticaja na snagu druge magije (tegle sa paukovima). barberian je perverzija, previshe je lako igrati sa njim..

 

sve u svemu, meni je odlichna igra, statove mislim da cjemo mocji samo da odredjujemo kad izidje cela igra, a jedina stvar u igri koja mi se ne svidja je shto dimonhanter ima dve "mane".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam samo s njom igrala (jbg nije bilo vremena), jedino kada sam koristila Diamond Skin i ono za knockback je za vreme poslednjeg fajta. Kad se zavrsio taj ceo glavni quest otisla sam na sever iz grada, malo istrazivala i iskljucila (jbg ne mogu dugo da igram nesto toliko bezumno, igracu opet kad kupim igru, na nekoj vecoj tezini). Jel bilo nesto znacajno da se nadje ili je samo pustos? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...