Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

Prva i jedina zamerka za D3 je: yebo ih wow. Copy paste system...

 

Svejedno, probace se. Igrao sam i keca, hellfire, dvojku, lod, bnet, tako da se samo nadam da me nece razocharatii kao wc3...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva i jedina zamerka za D3 je: yebo ih wow. Copy paste system...

 

Svejedno, probace se. Igrao sam i keca, hellfire, dvojku, lod, bnet, tako da se samo nadam da me nece razocharatii kao wc3...

O cemu ti pricas???Kakav WoW i D3 ??? I kako je WC3 mogao da te razocara???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo ce biti vr igra jedva chekam da se pojavi pa da opikam sa ortacjima u igraonici kao sto smo radili za prva dva dela .

inache veliki redzuveneshni se prave od malih koliko se secam 3 mala prave srednji a tri srednja veliki

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

diablo 2 je takav promasaj da bi mi trebalo dva sata da ispishem sve sto ne volim u toj igri. pre svega je promasena atmosfera i sustina diabla. ko je ovde pravi gejmer, zna o cemu ja pricam. kad izobrces keca milijardu puta, a onda ti serviraju onu nesrecu od igre...

svejedno, pregleo sam sve trejlere, iscitao sve vsti i odgledao sve snimke sa BlizzCona, i realno vec vidim koliko ce diablo 3 da bude superioran..jedva cekam igru, uzimam original provereno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

diablo 2 je takav promasaj da bi mi trebalo dva sata da ispishem sve sto ne volim u toj igri. pre svega je promasena atmosfera i sustina diabla. ko je ovde pravi gejmer, zna o cemu ja pricam. kad izobrces keca milijardu puta, a onda ti serviraju onu nesrecu od igre...

Skroz se slažem.

Nikada me nije impresionirao, pogotovo u onim prvim verzijama, gde imaš kad oćeš da izađeš iz igrice samo "save and exit" opciju (???). Igrao sam malo Diablo 2 i načisto se smorio. Kec je zaista neprevaziđen.

Preporučujem Gothic 2 frp... jedan od najboljih frpova kojeg sam igrao u životu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam i mislio. Ali, nemam dovoljno dobar net za online igranje, tako da ne znam da li mi se isplati. :cry:

single player ce biti dovoljno dobar da prodas sve ukucane, kupis masinu po koniguraciji igre, uplatis kablovski, zabranis devojci da te zove 6 meseci, i jos joj kresnes samar, plus zalozis auto da bi kupio najnoviji projektor sa platnom. jer, diablo je zivot ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

single player ce biti dovoljno dobar da prodas sve ukucane, kupis masinu po koniguraciji igre, uplatis kablovski, zabranis devojci da te zove 6 meseci, i jos joj kresnes samar, plus zalozis auto da bi kupio najnoviji projektor sa platnom. jer, diablo je zivot ;)

 

Surova realnost. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

single player ce biti dovoljno dobar da prodas sve ukucane, kupis masinu po koniguraciji igre, uplatis kablovski, zabranis devojci da te zove 6 meseci, i jos joj kresnes samar, plus zalozis auto da bi kupio najnoviji projektor sa platnom. jer, diablo je zivot ;)

 

Iskreno se nadam da ce Diablo tri da bude sranje nevidjeno i da ce svi tr00 postovaoci da ga izbegavaju u sirokom luku, inace ode moja veza u kurac.

 

Budi srecna ako prodjes bez samara. :)

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam skontao, hoce li biti MMORPG?

Ako hoce, onda nema shanse da cu ga igrati :mrgreen: ...to je gori porok od drogiranja....

jedva sam se keca i dvojke reshio - samo mi josh to zlo treba :)

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...